Debata "Eko-łąki i co dalej?"

Debata "Eko-łąki i co dalej?"

Za nami kolejny etap Projektu "Eko-łąki – partycypacja mieszkańców Głowna w kształtowaniu lokalnych polityk gospodarowania zielenią", realizowanego przez Fundację Ecorower w partnerstwie z Instytutem Spraw Obywatelskich, Fundacją „Change the world” z Norwegii oraz Urzędem Miejskim w Głownie.
 
Tym razem mogliśmy uczestniczyć w debacie "Eko-łąki i co dalej?", której prelegentami byli Karolina Nawrot Prezes Fundacji Kwietnej, Mauricio Deliz Prezes organizacji Change the world, dr hab. Jakub Kronenberg wykładowca Uniwersytetu Łódzkiego z Fundacji Sendzimira oraz Rafał Jaśkowski Kierownik Referatu Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Głownie. Debatę poprowadziła Agnieszka Sowała-Kozłowska z Fundacji Plony.
 
W spotkaniu oprócz przedstawicieli organizatora i samorządu (na czele z zastępcą burmistrza Głowna Magdaleną Błaszczyk, przewodniczącym Rady Miejskiej w Głownie Grzegorzem Szkupem i wiceprzewodniczącą Rady Miejskiej w Głownie Beatą Wszołek-Lewandowską) wzięli udział reprezentanci głowieńskich szkół, przedszkoli oraz głowieńska młodzież.
 
Wolne od glifosatu Miasto Głowno czeka na więcej cennych inicjatyw ze strony Fundacji Ecorower oraz swoich mieszkańców.
  • Debata "Eko łąki i co dalej?"