Ogólnopolski konkurs "Modernizacja Roku & Budowa XXI w."

Ogólnopolski konkurs "Modernizacja Roku & Budowa XXI w."

Jest nam szczególnie miło poinformować, że Głowno – podobnie jak w latach ubiegłych – również w tym roku startuje w konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku”. W tegorocznej XXV edycji tego prestiżowego plebiscytu ocenie podlegają inwestycje z roku 2020.

Nasze miasto było już dwukrotnie finalistą konkursu: w 2017 roku za teren rekreacyjny nad Zalewem Mrożyczka, w 2018 za projekt Adaptacji Pałacu Jabłońskich na Środowiskowy Dom Samopomocy w Głownie.

Ideą Konkursu jest propagowanie i wspieranie działań dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego oraz promocja modernizacji, przebudowy i rozbudowy obiektów i urządzeń dla uzyskania efektów użytkowych i estetycznych. Jego celem jest natomiast wyłonienie i nagrodzenie realizacji przedsięwzięć budowlanych ukończonych w danym roku wyróżniających się szczególnymi walorami. W

XXV edycji Głowno po raz pierwszy startuje w kategorii „Modernizacje dróg” z projektem pn. „Przebudowa ulicy Lucjana Włodarczyka w Głownie”. Głosować na nasze miasto można od dzisiaj (1 kwietnia 2021 r.), do czego gorąco zachęcamy.
Wystarczy kliknąć poniższy link:
https://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/editions/2262/plebiscite/stage-1?field_city_value=G%C5%82owno&title=

 

  • Baner informacyjny - XXV edycji Ogólnopolskiego konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI w."