GŁOWNO - Strona Miasta Głowna

Linki

Szybkie linki

Rotator top

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Szybkie linki

Kalendarz

Dziś jest:
 24 listopada 2017

Wyszukiwanie

Nawigacja

Menu dodatkowe:

Kalendarium

«listopad 2017»
P W Ś C P S N
1 2 3 4 dzień: 5
6 7 8 9 10 dzień: 11 12
13 dzień: 14 15 dzień: 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 dzień: 26
27 28 29 30
  • MAJ/CZERWIEC – Rodzinny Piknik Biegowy
    MAJ/CZERWIEC – Rodzinny Piknik Biegowy
    To impreza plenerowa łącząca sportową rywalizację z aktywnym, rodzinnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Patronuje jej Burmistrz Głowna. Co roku przyciąga kilkuset zawodników w wieku od dwóch do kilkudziesięciu lat.
  • CZERWIEC – Głowno w Projekcie Plażówka
    CZERWIEC – Głowno w Projekcie Plażówka
    W sąsiedztwie plaży i kąpieliska na zalewie Mrożyczka w Głownie funkcjonują boiska do piłki plażowej, z których chętnie korzystają miłośnicy tej dyscypliny sportowej. W roku 2012 Głowno włączone zostało do Projektu Plażówka. Od tej chwili kolejne edycje turnieju odbywają się również w ramach Projektu Plażówka.
  • GRUDZIEŃ - Mikołajkowy Piknik Rodzinny
    GRUDZIEŃ - Mikołajkowy Piknik Rodzinny
    zimowy piknik w atmosferze nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia z Mikołajem, Królową Śniegu, Elfami, a w roku 2013 - także z żywymi reniferami. Słowem - super rodzinna zabawa mimo chłodu!
  • MAJ/CZERWIEC – Rodzinny Piknik Biegowy
    MAJ/CZERWIEC – Rodzinny Piknik Biegowy
    To impreza plenerowa łącząca sportową rywalizację z aktywnym, rodzinnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Patronuje jej Burmistrz Głowna. Co roku przyciąga kilkuset zawodników w wieku od dwóch do kilkudziesięciu lat.
  • MARZEC – Ogólnopolski Festiwal Piosenek Anny Jantar
    MARZEC – Ogólnopolski Festiwal Piosenek Anny Jantar
    Impreza odbywa się pod patronatem Burmistrza Głowna i ma już dziesięcioletnią tradycję. Organizowana jest przez Miejski Ośrodek Kultury w Głownie. Co roku do sali widowiskowej MOK w Głownie przyciąga ona utalentowanych młodych wokalistów z całego Regionu Łódzkiego i najdalszych nawet zakątków kraju.

Treść strony

Burmistrz nagrodził najlepszych uczniów i sportowców

25 uczniów z najwyższymi średnimi ocen, 52 laureatów konkursów m.in. przedmiotowych i artystycznych oraz ponad 120 zdobywców sportowych laurów odebrało w czwartek, 27 czerwca 2013 r. gratulacje, dyplomy, statuetki i puchary oraz nagrody książkowe z rąk Burmistrza Głowna Grzegorza Janeczka oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Głownie, Grzegorza Szkupa.

Uroczystość odbyła się w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Głownie. Poniżej lista wszystkich nagrodzonych:

ROK   SZKOLNY  2012/2013

I.   NAJLEPSI    UCZNIOWIE

1. Oliwia Gajek - średnia ocen 5, 82 (Szkoła Podstawowa nr 2)

2. Katarzyna Pabjan - 5, 73 (Gimnazjum Miejskie)

3. Zuzanna Polit - 5, 70 (Szkoła Podstawowa Nr 2)

4. Zuzanna Janicka - 5, 63 (Szkoła Podstawowa Nr 2)

5. Weronika Oraś -5, 63 (Szkoła Podstawowa Nr 2)

6. Natalia Romanowska - 5, 63 (Szkoła Podstawowa Nr 2)

7. Zuzanna Sobierajczyk - 5, 63 (Szkoła Podstawowa Nr 2)

8. Milena Walczak -5, 63 (Szkoła Podstawowa Nr 2)

9. Mateusz Ojrzyński - 5, 58 (Szkoła Podstawowa Nr 3)

10. Dominika Krzeszewska - 5, 53 (Gimnazjum Miejskie)

11. Weronika Kaźmierczak - 5, 50 (Szkoła Podstawowa Nr 3)

12. Wiktoria Godziszewska - 5, 44 (Zespół Szkół Licealno − Gimnazjalnych (GP)

13. Adrianna Wilk - 5, 43 (Gimnazjum Miejskie)

14. Kacper Walichnowski - 5, 42 (Szkoła Podstawowa Nr 1)

15. Hubert Olejnik - 5, 33 (Szkoła Podstawowa Nr 1)

16. Michał Szcześniak - 5, 33 (Szkoła Podstawowa Nr 1)

17. Ewa Bohdanowicz - 5, 33 (Szkoła Podstawowa Nr 3)

18. Aleksandra Kuczkowska - 5, 33 (Szkoła Podstawowa Nr 3)

19. Patrycja Mikoś - 5, 33 (Szkoła Podstawowa Nr 3)

20. Aleksandra Pietrzak - 5, 30 (Szkoła Podstawowa Nr 1)

21. Karolina Michalska - 5, 25 (Publiczne Katolickie LO)

22. Marika Sobczak - 5, 13 (Zespół Szkół Licealno − Gimnazjalnych (LO)

23. Marcin Sut - 5, 09 (Zespół Szkół Nr 1)

24. Natalia Nowak - 5, 09 (Zespół Szkół Specjalnych)

25. Ina Janiak - 4, 93 (Zespół Szkół Nr 1)

 

II.   LAUREACI KONKURSÓW I OLIMPIAD PRZEDMIOTOWYCH

KONKURSY POWIATOWE

1. POWIATOWY KONKURS WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE
       I SPRAWNOŚCI „FIZYCZNEJ”

III miejsce

1. Adrian Cieślak SP Nr 3

2. Julia Kuśmierkowska SP Nr 3

opiekun: p. Lidia Kucharek

2.  POWIATOWY  KONKURS  JĘZYKA  ROSYJSKIEGO

I  miejsce

1. Kacper Walichnowski SP Nr 1

opiekun: p. Magdalena Góra

II  miejsce

1. Natalia Siwińska SP Nr 1

2. Magdalena Cichowska SP Nr 1

opiekun: p. Magdalena Góra

3.  POWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY

I miejsce

1. Karol Kotulski SP Nr 3

opiekun: p. Magdalena Walichnowska

KONKURSY  WOJEWÓDZKIE:

4.  WOJEWÓDZKI    KONKURS   „Mój list z widowni”

II miejsce     –   w  kategorii  prac  literackich

1. Aleksandra Pietrzak SP Nr 1

opiekun: p. Małgorzata Kostrzewa

5.  WOJEWÓDZKA   OLIMPIADA   WIEDZY   EKOLOGICZNEJ

laureaci:

1. Marika Sobczak ZSL-G  (LO)

2. Radosław Zamrzycki ZSL-G  (LO)

3. Bartłomiej Dałek ZSL-G  (LO)  

opiekun: p. Marta Polit-Wawrzyn

 

KONKURSY  OGÓLNOPOLSKIE

1.  OGÓLNOPOLSKI   KONKURS   WIEDZY  O  JANIE  PAWLE  II

X miejsce

1. Weronika Kaźmierczak SP Nr 3

opiekun: p. Katarzyna Balcerska

 

2. OGÓLNOPOLSKI   KONKURS   EKOLOGICZNO - PRZYRODNICZY   „Edi”

IX miejsce

1. Mikołaj Rożniata SP Nr 3
2. Weronika Mikoś SP Nr 3

opiekun: p. Agnieszka Solińska


VII miejsce

1. Hubert Stasiak SP Nr 3

opiekun: p. Magdalena Walichnowska

3.  OGÓLNOPOLSKI         TURNIEJ        WIEDZY      POŻARNICZEJ
     „Młodzież Zapobiega Pożarom”

II miejsce w powiecie

1. Agata Kowalczyk SP Nr 3

opiekun: p. Grażyna Cieślak

III miejsce w powiecie

1. Weronika Kaźmierczak SP Nr 3

opiekun: p. Jarosław Chałubiec

III miejsce w powiecie

1. Adam Sadowski Zespół Szkół Nr 1

opiekun: p. Sławomir Stopczyński

4.  OGÓLNOPOLSKI   KONKURS  Z  JĘZYKA   ANGIELSKIEGO  „OXFORD”

I miejsce

1. Karol Kotulski SP Nr 3 

opiekun: p. Wioleta Kunecka-Kędra
 

5. OGÓLNOPOLSKI  KONKURS PLASTYCZNY NA ILUSTRACJĘ
    DO  WIERSZA  Wandy  Chotomskiej  „Bańkowice   Mydlane”

I miejsce

1. Jakub Kęsiak ZSS  (SP)

opiekun: p. Dariusz Młynarczyk

6.  OGÓLNOPOLSKI   KONKURS   HISTORYCZNY

laureat:

1. Hubert Olejnik SP Nr 1

opiekun:   p. Marzena Wojcieszek,  p. Agnieszka Brzeska

 

 MIĘDZYNARODOWY  KONKURS  MATEMATYCZNY ,,KANGUR   EUROPEJSKI”

laureat:

1. Michał Szcześniak SP Nr 1

opiekun: p. Jolanta Fortuniak

bardzo  dobry  wynik:

1. Hubert Olejnik SP Nr 1

opiekun: p. Jolanta Fortuniak

dobry wynik:

1. Sebastian Dałek SP Nr 1

opiekun: p. Małgorzata Małecka

2. Aleksandra Pietrzak SP Nr 1

3. Zofia Błaszczyk SP Nr 1

opiekun: p. Alicja Pietrasik

1. Marta Abramowicz SP Nr 1

2. Michał Wojcieszek SP Nr 1

3. Łukasz Miazek SP Nr 1

opiekun: p. Jolanta Fortuniak

wyróżnienia:

1. Konrad Kruk SP Nr 2

2. Jakub Zwoliński SP Nr 2

3. Anna Kret SP Nr 2

opiekun: p. Małgorzata Pawłowska

 

III.   KONKURSY DRUŻYNOWE

         1.   OGÓLNOPOLSKI    KONKURS     EKOLOGICZNY
            „DRUGIE   ŻYCIE   ELEKTROŚMIECI”

IX miejsce   –   laureaci   na   szczeblu   ogólnopolskim

1. Marcin Kowalczyk GP Nr 2

2. Nina Kwiatkowska GP Nr 2

3. Wiktoria Godziszewska GP Nr 2

4. Maciej Woźniak GP Nr 2

5. Bartłomiej Dębski GP Nr 2

6. Hubert Antczak GP Nr 2

7. Kamil Bakalarz GP Nr 2

8. Adrian Bakalarz GP Nr 2

9. Sebastian Janeczek GP Nr 2

10. Michał Kowalczyk GP Nr 2

opiekun: p. Marta Polit-Wawrzyn

         2.   FESTIWAL  SZTUKI  MAŁEGO  DZIECKA  W  ŁODZI


         I miejsce

1. Julia Ojrzyńska SP Nr 3

2. Amelia Kutermankiewicz SP Nr 3

3. Karina Chachuła SP Nr 3

4. Izabela Ratajczyk SP Nr 3

5. Adrianna Parol SP Nr 3

6. Julia Kucińska SP Nr 3

7. Julia Kuśmierkowska SP Nr 3

8. Aleksandra Godos SP Nr 3

9. Wiktoria Wrocławska SP Nr 3

10. Oliwia Rybka SP Nr 3

11. Maria Krysicka SP Nr 3

         opiekun: p. Alicja Ojrzyńska        

IV. OSIĄGNIĘCIA   SPORTOWE

–   INDYWIDUALNE   –

Finał powiatowych łowickich „CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH”

(wszyscy   uczniowie   awansowali   do   XIX   Ogólnopolskiego   Finału   Czwartków Lekkoatletycznych   w   Łodzi)

III miejsce  -  skok w dal 

1. Weronika Taflińska SP Nr 3

opiekun:   p. Jarosław Chałubiec

III miejsce  -  bieg na 60m

III miejsce   –   skok w dal 

2. Julia Marciniak SP Nr 3

opiekun:   p. Jarosław Chałubiec

III miejsce  -  skok w dal

I miejsce   –   bieg na 60m

3. Hubert Marczak - SP Nr 3

opiekun:   p. Jarosław Chałubiec

II miejsce  -  skok w dal 

4. Maria Roza SP Nr 3

opiekun:   p. Jarosław Chałubiec

II miejsce  -  bieg na 60m

I miejsce  -  skok w dal 

5. Weronika Wilk SP Nr 3

opiekun:   p. Jarosław Chałubiec

II miejsce -  bieg na 60m 

I miejsce  –  rzut piłeczką palantową (V miejsce w Polsce)

6. Aleksandra Goszczyńska SP Nr 3

opiekun:   p. Jarosław Chałubiec

I miejsce  -  bieg na 60m

I miejsce  -  skok w dal 

7. Oliwia Bliźniewska - SP Nr 3

opiekun:   p. Jarosław Chałubiec

I miejsce  -  bieg na 60m

I miejsce  -  skok w dal  

8. Weronika Kaźmierczak - SP Nr 3

opiekun:   p. Jarosław Chałubiec

2.   MISTRZOSTWA   POWIATU   ZGIERSKIEGO   W   INDYWIDUALNYCH

      BIEGACH    PRZEŁAJOWYCH

II miejsce

1. Małgorzata  Błaszczyk ZS Nr 1   (LO)

 opiekun:   p. Sławomir   Stopczyński

3.   REGIONALNE   INDYWIDUALNE   MISTRZOSTWA  W   LEKKIEJ ATLETYCE

I miejsce – bieg na 60m

I miejsce – bieg na 100m

I miejsce – skok w dal

1. Adrian  Jóźwiak ZSS   (gimnazjum)

 opiekun:   p. Maciej  Lisowski

–  DRUŻYNOWE   –

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1

POWIATOWE   ZAWODY   W   PIŁCE   KOSZYKOWEJ

II miejsce  dziewcząt

1. Daria Owczarek

2. Martyna Wojtczak

3. Daria Kacperska

4. Amelia Pintera

5. Wiktoria Flis

6. Wiktoria Krzeszewska

7. Angelika Woźniak

8. Patrycja Leszczyńska

9. Karolina Bińczak

10. Julia Bilska

11. Karolina Wojcieszek

opiekunowie: p. Sylwia Jakiel – Jasińska, p. Dariusz Kwiatkowski

 

SZKOŁA  PODSTAWOWA  NR 2

POWIATOWE   ZAWODY   W   PIŁCE   SIATKOWEJ   DZIEWCZĄT

III miejsce w powiecie

1. Otylia Strajch

2. Laura Ubysz

3. Karolina Golis

4. Katarzyna Żelazkowska

5. Nina Słomczyńska

6. Aleksandra Maciak

7. Jessica Solak

8. Zuzanna Janicka

9. Karolina Długołęcka

10. Adrianna Szymańska

opiekun: p. Agata Lisiewska

TURNIEJ  PIŁKI  NOŻNEJ  IM.  MARKA  WIELGUSA

I miejsce w powiecie

1. Jakub Grabowicz SP 2

2. Bartłomiej Grzyb SP 2

3. Piotr Jasiński SP 2

4. Piotr Sobociński SP 2

5. Patryk Podlecki SP 2

6. Kacper Osiński SP 2

7. Gabriel Wasilewski SP 2

opiekun: p. Roman Włodarczyk

SZKOŁA  PODSTAWOWA  NR 3

MISTRZOSTWA  POWIATU  ZGIERSKIEGO  W  CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

wicemistrzostwo

1. Oliwia Bliźniewska SP 3

2. Katarzyna Lis SP 3

3. Natalia Zaręba SP 3

4. Karina Gzinka SP 3

5. Weronika Wilk SP 3

6. Wiktoria Kłos SP 3

opiekun: p. Jarosław Chałubiec

GIMNAZJUM  MIEJSKIE:

 Oliwia Sędzikowska - III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
 Anna Papierz – III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
 Aleksandra Okrasa - II miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w koszykówkę dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
 Karolina Ubysz - II miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w  koszykówkę dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
 Małgorzata Czuba - II miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w koszykówkę dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
 Olga Grabowicz – II miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego koszykówkę dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
 Mariola Szubert - II miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w koszykówkę dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
 Karolina Miśkiewicz - III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego siatkówkę dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
 Nikola Gorąca – III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w  siatkówkę dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
 Aleksandra Dębska - III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w siatkówkę dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
 Daria Szadkowska - III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
 Paula Gorąca - II miejsce w mistrzostwach województwa łódzkiego w „Orlikowej Lidze Mistrzyń” w siatkówkę dziewcząt;

Daria Krysztofczyk - III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w drużynowych  biegach przełajowych dziewcząt oraz III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
 Maria Dudka - III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w drużynowych  biegach przełajowych dziewcząt oraz III miejsce    w mistrzostwach powiatu zgierskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt  w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
 Monika Papierz - III miejsce w mistrzostwach powiatu  zgierskiego w drużynowych  biegach przełajowych dziewcząt oraz III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
 Natalia Lipiec - III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w siatkówkę dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013” oraz III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
 Maja Roza - III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w siatkówkę dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013” oraz III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
 Michalina Osińska - III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013” oraz II miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w koszykówkę dziewcząt;
Justyna Barańska - III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013” oraz II miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w koszykówkę dziewcząt;Weronika Lewandowska - III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w drużynowych  biegach przełajowych dziewcząt;II miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w koszykówkę dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013” oraz III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”;

Katarzyna Pabjan - III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w siatkówkę dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”; II miejsce w półfinałach wojewódzkich w „VOLLEYMANII” w siatkówkę dziewcząt oraz II miejsce w mistrzostwach województwa łódzkiego w „Orlikowej Lidze Mistrzyń” w siatkówkę dziewcząt;
 Dominika Krzeszewska - III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w siatkówkę dziewcząt w ramach„GIMNAZJADY 2013”; II miejsce w półfinałach wojewódzkich w „VOLLEYMANII” w siatkówkę dziewcząt oraz II miejsce w mistrzostwach województwa łódzkiego w „Orlikowej Lidze Mistrzyń” w siatkówkę dziewcząt;
 Patrycja Chądrzyńska - III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w siatkówkę dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”; II miejsce w półfinałach wojewódzkich w „VOLLEYMANII” w siatkówkę dziewcząt oraz II miejsce w mistrzostwach województwa łódzkiego w „Orlikowej Lidze Mistrzyń” w siatkówkę dziewcząt;
 Izabella Oszczepalska - II miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w koszykówkę dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”; III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w siatkówkę dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”; III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt „GIMNAZJADA 2013”; II miejsce  w półfinałach wojewódzkich w „VOLLEYMANII” w siatkówkę dziewcząt oraz II miejsce w mistrzostwach województwa łódzkiego w „Orlikowej Lidze Mistrzyń” w siatkówkę dziewcząt;

Aleksandra Koprowska - III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt „GIMNAZJADA 2013”; II miejsce w półfinałach wojewódzkich w „VOLLEYMANII” w siatkówkę dziewcząt; II miejsce w mistrzostwach województwa łódzkiego w „Orlikowej Lidze Mistrzyń” w siatkówkę dziewcząt oraz II miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego i III miejsce w mistrzostwach rejonu w siatkówce plażowej dziewcząt;

Dominika Hemka - III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w siatkówkę dziewcząt w ramach „GIMNAZJADY 2013”; III miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt „GIMNAZJADA 2013”; II miejsce w półfinałach wojewódzkich w „VOLLEYMANII” w siatkówkę dziewcząt; II miejsce w mistrzostwach województwa łódzkiego w „Orlikowej Lidze Mistrzyń” w siatkówkę dziewcząt oraz II miejsce w mistrzostwach powiatu zgierskiego i III miejscw mistrzostwach rejonu w siatkówce plażowej dziewcząt.

opiekun: p. Sylwester Jasiński

CHŁOPCY

Patryk Chmurski – III miejsce w powiecie zgierskim w sztafetowych biegach przełajowych;
Dawid Gostyński - III miejsce w powiecie zgierskim w sztafetowych biegach przełajowych;
Łukasz Zuchora - III miejsce w powiecie zgierskim w sztafetowych biegach przełajowych;
Patryk Bartoszek - III miejsce w powiecie zgierskim w sztafetowych biegach przełajowych;
Adam Barański – II miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej chłopców o Puchar Premiera Donalda Tuska;
Jakub Wawrzyn - II miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej chłopców o Puchar Premiera Donalda Tuska;
Jakub Tomaszewski - II miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej chłopców o Puchar Premiera Donalda Tuska;

Kacper Pośpiech - II miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej chłopców o Puchar Premiera Donalda Tuska;
Dawid Dudek - II miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej chłopców o Puchar Premiera Donalda Tuska;
Wojciech Kukieła - II miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej chłopców o Puchar Premiera Donalda Tuska;
Kacper Michalak - II miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej chłopców o Puchar Premiera Donalda Tuska;
Adrian Kowalczyk – III miejsce w powiecie zgierskim w koszykówce chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Piotr Juszczak - III miejsce w powiecie zgierskim w koszykówce chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Alan Baranowski - III miejsce w powiecie zgierskim w koszykówce chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Jakub Kowalski - III miejsce w powiecie zgierskim w koszykówce chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Dominik Patora - III miejsce w powiecie zgierskim w koszykówce chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Hubert Sałek - III miejsce w powiecie zgierskim w koszykówce chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Mikołaj Kret - III miejsce w powiecie zgierskim w koszykówce chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Marcin Rojewski – I miejsce w powiecie zgierskim, II miejsce w rejonie w piłce nożnej „6” chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Jan Cieślak - III miejsce w powiecie zgierskim w sztafetowych biegach przełajowych oraz II miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej chłopców o Puchar Premiera Donalda Tuska;
Aleksander Kotecki – II miejsce w powiecie zgierskim w sztafetowych biegach przełajowych oraz I miejsce w powiecie zgierskim, II w rejonie w piłce nożnej „6” chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Robert Wojciechowski - II miejsce w powiecie zgierskim w sztafetowych biegach przełajowych oraz I miejsce w powiecie zgierskim, II w rejonie w piłce nożnej „6” chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”;

Oskar Koprowski - II miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej chłopców o Puchar Premiera Donalda Tuska oraz I miejsce w powiecie zgierskim, II w rejonie w piłce            nożnej „6” chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Sebastian Kujawiak - II miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej chłopców o Puchar Premiera Donalda Tuska oraz I miejsce w powiecie zgierskim, II w rejonie w piłce nożnej „6” chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Szymon Kuciński - II miejsce w półfinale wojewódzkim w siatkówce chłopców w ramach „VOLLEYMANII 2012” oraz II miejsce w półfinale wojewódzkim w siatkówce chłopców w ramach „Orlikowej Ligi Mistrzów 2012”
Maciej Walczak – III miejsce w powiecie zgierskim w koszykówce chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013” oraz I miejsce w powiecie zgierskim, II w rejonie w piłce nożnej „6” chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Patryk Połynkin - III miejsce w powiecie zgierskim w koszykówce chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013” oraz I miejsce w powiecie zgierskim, II w rejonie w piłce nożnej „6” chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Dominik Kapusta – III miejsce w powiecie zgierskim w sztafetowych biegach przełajowych; II miejsce w półfinale wojewódzkim w siatkówce chłopców w ramach „VOLLEYMANII 2012” oraz II miejsce w półfinale wojewódzkim w siatkówce chłopców w ramach „Orlikowej Ligi Mistrzów 2012”;
Łukasz Rosak – III miejsce w powiecie zgierskim w sztafetowych biegach przełajowych; III miejsce w powiecie w koszykówce chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013” oraz I miejsce w powiecie zgierskim, II w rejonie w piłce nożnej „6” chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Marcin Redzisz - II miejsce w półfinale wojewódzkim w siatkówce chłopców w ramach „VOLLEYMANII 2012”;II miejsce w półfinale wojewódzkim w siatkówce chłopców w ramach „Orlikowej Ligi Mistrzów 2012” oraz I miejsce w powiecie zgierskim, II w rejonie w piłce nożnej „6” chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2012”;

Maciej Michalak - II miejsce w półfinale wojewódzkim w siatkówce chłopców w ramach „Orlikowej Ligi Mistrzów 2012”; III miejsce w powiecie zgierskim w koszykówce chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013” oraz II miejsce w półfinale wojewódzkim w siatkówce chłopców w ramach „VOLLEYMANII 2012”;
Damian Krysztofczyk - I miejsce w półfinale wojewódzkim w siatkówce chłopców w ramach „VOLLEYMANII 2012”; II miejsce w półfinale wojewódzkim w siatkówce chłopców                     w ramach „Orlikowej Ligi Mistrzów 2012” oraz I miejsce w powiecie zgierskim, II w rejonie w piłce nożnej „6” chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Cezary Markus - III miejsce w powiecie zgierskim w sztafetowych biegach przełajowych; II miejsce w półfinale wojewódzkim w siatkówce chłopców w ramach „VOLLEYMANII 2012”; II miejsce w półfinale wojewódzkim w siatkówce chłopców w ramach „Orlikowej Ligi Mistrzów 2012” oraz III miejsce w powiecie zgierskim w koszykówce chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”;
Dominik Miśkiewicz - I miejsce w powiecie zgierskim, II w rejonie w piłce nożnej „6” chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”; I miejsce w powiecie zgierskim, II miejsce w rejonie, 5-6 w finale wojewódzkim w siatkówce plażowej chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”; II miejsce w półfinale wojewódzkim w siatkówce chłopców w ramach „VOLLEYMANII 2012” oraz II miejsce w półfinale wojewódzkim w siatkówce chłopców w ramach „Orlikowej Ligi Mistrzów 2012”;
Jarosław Nowakowski - II miejsce w półfinale wojewódzkim w siatkówce chłopców w ramach „VOLLEYMANII 2012”; II miejsce w półfinale wojewódzkim w siatkówce chłopców w ramach „Orlikowej Ligi Mistrzów 2012”; I miejsce w powiecie zgierskim, II w rejonie w piłce nożnej „6” chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013” oraz I miejsce w powiecie zgierskim, II w rejonie, 5-6 w finale wojewódzkim w siatkówce plażowej chłopców w ramach „GIMNAZJADY 2013”.

opiekun: p. Marcin Moszczyński

 ZESPÓŁ  SZKÓŁ  LICEALNO  –  GIMNAZJALNYCH

MISTRZOSTWA  POWIATU  ZGIERSKIEGO  W  SIATKÓWCE

PLAŻOWEJ  CHŁOPCÓW

III miejsce w powiecie

1. Mateusz Dąbrowski Gimnazjum Powiatowe

2. Hubert Antczak Gimnazjum Powiatowe

opiekun: p. Bartłomiej Pakowski

MISTRZOSTWA  POWIATU  ZGIERSKIEGO 

W  PIŁCE  KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

I miejsce w powiecie oraz II miejsce w zawodach rejonowych

1. Bartłomiej Łysio LO

2. Maciej Grzelak LO

3. Hubert Gajda LO

4. Alan Kacperski LO

5. Bartosz Kurzawski LO

6. Piotr Kukieła LO

7. Tomasz Kaleta LO

8. Patryk Szadkowski LO

9. Mateusz Rubacha LO

10. Kacper Kukieła LO

opiekun: p. Bartłomiej Pakowski

 PUBLICZNE  KATOLICKIE  LICEUM  OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

SIATKÓWKA  DZIEWCZĄT  W  RAMACH  „LICEALIADY  2013”

I miejsce w powiecie,   I miejsce w rejonie,  VI miejsce w finale   wojewódzkim

1. Zuzanna Łaska PKLO

2. Anna Krzeszewska PKLO

3. Anna Kuczkowska PKLO

4. Karolina Bartoszuk PKLO

5. Paulina Sobierajska PKLO

6. Aleksandra Matyjasik PKLO

7. Justyna Jędrzejczak PKLO

8. Magdalena Cieniak PKLO

9. Klaudia Ledzion PKLO

opiekun: p. Sylwester Jasiński

Dane kontaktowe

 

Urząd Miejski w Głownie
ul. Młynarska 15
95-015 Głowno
Tel. (48) 42 719 11 51
Fax. (48) 42 719 11 51
e-mail: sekretariat_um@glowno.pl

Skrzynka podawcza na ePuap
/UMGlowno/Skrytka

Konto dochodów Budżetu Miasta Głowna
69 8787 0000 0024 6899 2000 0008
 

 

Godziny otwarcia

 

pon - piąt: 08:00 - 16:00

Godziny pracy kasy Urzędu

pon - piąt: 08:00 - 15:00

 

Dojazd

Lokalizacja gminy Głowno na mapie Polski
do góry

Stopka

Urząd Miasta w Głownie 2017. Creative Commons - CC BY 3.0
Licznik odwiedzin: 8389

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.