Harmonogram wywozu nieczystości stałych

Harmonogram wywozu nieczystości stałych z terenu Głowna

REJON I

Barlickiego, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Grzybowa, Jana III Sobieskiego, Jodłowa, Karasicka, Konarowa, Lewa, Łączna, Mokra, Olszowa, Południowa, Popiełuszki, Prawa, Rakarska, Rodzinna, Skokowskiego, Topolowa, Wyszyńskiego, Zabrzeźniańska, Zamiejska, Żołędziowa.

REJON II

Akacjowa, Bartnicza, Harcerska, Jesionowa, Kasztanowa, Makuszyńskiego, Miła, Miodowa, Modrzewiowa, Ogrodnicza, Okrężna, Pasterska, Piaskowa, Piękna, Podleśna, Przełajowa, Ptasia, Skrętna, Sucha, Świerkowa, Torowa, Woskowa, Wrzosowa, Zachodnia, Zagajnikowa, Zielona, Ziewanicka.

REJON III

Bema, Błotna, Dąbrowskiego, Dolna, Kasprzaka, Kolejowa, Koralowa, Limanowskiego, Mała, Myśliwska, Nałkowskiej, Narutowicza, Okrzei, Ordona, Partyzantów, Pl. Kazimierza Wlk., Północna, Prosta, Prusa, Rybacka, Sienkiewicza, Swoboda, Śląska, Tatrzańska, Traugutta, Wilcza, Wodna, Zakopiańska, Zapolskiej.

REJON IV

Bielawska, Chopina, Grunwaldzka, Jasna, Kilińskiego, Konarskiego, Krucza, Łąkowa, Łysogórska, Młynarska, Okopowa, Orzeszkowej, Piątkowska, Piłsudskiego, Przyłąkowa, Rataja, Robotnicza, Strażacka, Szkolna, Wesoła, Wiejska, Zakątna, Zgierska, Złota.

REJON V

11 Listopada, Bytnara,  Czerwona, Dworska, Graniczna, Jabłońskiego, Kamieńska, Kamińskiego, Komorowskiej, Łowicka, Małkowskiego, Pl. Wolności, Sporna, Sportowa, Spółdzielcza, Wąska, Wigury, Wiśniowa, Żwirki.

REJON VI

Boczna, Cicha, Dorzeczna, Garbarska, Kościuszki, Kraszewskiego, Krótka, Lekarska, Rynkowskiego, Skłodowskiej, Spacerowa, Ściegiennego, Targowa, Wojska Polskiego, Wschodnia, Wyspiańskiego, Zacisze, Żeromskiego.

REJON VII

Czackiego, Czarnieckiego, Głowińskiego, Huta Józefów, Jana Pawła II, Kasprowicza, Kopernika, Leśna, Łódzka, Mickiewicza, Moczydła, Morska, Plater, Plażowa, Sasanek, Sikorskiego, Słowackiego, Sosnowa, Struga, św. Barbary, Ułańska, Wodociągowa.

REJON VIII

Andersa, Broniewskiego, Fabryczna, Hubala, Konstytucji 3 Maja, Kwiatowa, Letnia, Norblina, Obrońców Westerplatte, Polna, Solskiego, Sucharskiego, Tuwima, Wyzwolenia, Zwycięzców spod Monte Cassino.

REJON IX

18 Stycznia, Asnyka, Główna, Zakręt

REJON X

Cebertowicza, Górna, Marciniaka, Nowa, Ostrołęcka, Sowińskiego, Wysoka