GŁOWNO - Strona Miasta Głowna

Linki

Szybkie linki

Rotator top

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Szybkie linki

Kalendarz

Dziś jest:
 27 września 2020

Wyszukiwanie

Nawigacja

Menu dodatkowe:

Kalendarium

«wrzesień 2020»
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
  • MARZEC – Ogólnopolski Festiwal Piosenek Anny Jantar
    MARZEC – Ogólnopolski Festiwal Piosenek Anny Jantar
    Impreza odbywa się pod patronatem Burmistrza Głowna i ma już dziesięcioletnią tradycję. Organizowana jest przez Miejski Ośrodek Kultury w Głownie. Co roku do sali widowiskowej MOK w Głownie przyciąga ona utalentowanych młodych wokalistów z całego Regionu Łódzkiego i najdalszych nawet zakątków kraju.
  • MAJ – Festiwal Orkiestr Dętych
    MAJ – Festiwal Orkiestr Dętych
    Organizatorem tej imprezy plenerowej jest Miejski Ośrodek Kultury w Głownie. Co roku gromadzi ona na plenerowej scenie w Głownie blisko 400 muzyków. Festiwal łączy w sobie prezentację muzyczną z piknikiem. Uczestników konkursu ocenia profesjonalne jury złożone z wykształconych muzyków, kapelmistrzów i nauczycieli gry na instrumentach.
  • MAJ/CZERWIEC – Rodzinny Piknik Biegowy
    MAJ/CZERWIEC – Rodzinny Piknik Biegowy
    To impreza plenerowa łącząca sportową rywalizację z aktywnym, rodzinnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Patronuje jej Burmistrz Głowna. Co roku przyciąga kilkuset zawodników w wieku od dwóch do kilkudziesięciu lat.
  • SIERPIEŃ – Święto Miasta
    SIERPIEŃ – Święto Miasta
    Obchody Święta Miasta. Od roku 2012 odbywają się w formule jednodniowej. Impreza ta łączy koncerty gwiazd muzycznych z piknikiem i atrakcjami dla całych rodzin. Impreza ta przyciąga rokrocznie nad głowieńską Mrożyczkę kilka tysięcy osób, wśród nich nie tylko mieszkańców Głowna i najbliższych okolic, ale także mieszkańców dalszych zakątków Regionu Łódzkiego i kraju.
  • SIERPIEŃ – Spływ kajakowy MROGA TROPHY
    SIERPIEŃ – Spływ kajakowy MROGA TROPHY
    To impreza z długoletnią już tradycją. W roku 2015 odbędzie się jej dwunasta edycja. Co roku na trasie spływu nurtem rzeki Mrogi rywalizuje kilkudziesięciu śmiałków. Swą wytrzymałość i determinację testują na około 5-kilometrowej trasie spływu z Dmosina do Głowna. Uczestnicy spływu zmuszeni są miejscami do przenoszenia kajaków i pokonywania rozmaitych przeszkód.

Treść strony

Nagrody Burmistrza dla najlepszych uczniów i sportowców

20 uczniów z najwyższymi średnimi ocen, 58 laureatów olimpiad, konkursów przedmiotowych i artystycznych oraz ponad 150 zdobywców sportowych laurów - zarówno w rywalizacji indywidualnej, jak i zespołowej - odebrało we wtorek, 18 czerwca 2019 r. gratulacje, dyplomy, statuetki oraz nagrody książkowe za osiągnięte wyniki w roku szkolnym 2018/2019.  

Uroczystość tradycyjnie już odbyła się w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Głownie. Poniżej lista wszystkich nagrodzonych.

       
 

 

 

 

 

 

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

NAJLEPSI UCZNIOWIE

 

 

ŚREDNIA

OCEN

 

 

 

 

 

NAZWA PLACÓWKI

1.

Olaf Olaszczyk

6,00

Szkoła Podstawowa Nr 1

2.

Agnieszka Baleja

5,92

Szkoła Podstawowa Nr 1

3.

Hanna Wasiak

5,90

Szkoła Podstawowa Nr 1

4.

Helena Oskroba

5,79

Szkoła Podstawowa Nr 2

5.

Magdalena Abramowicz

5,61

Szkoła Podstawowa Nr 2

6.

Aleksander Będor

5,61

Szkoła Podstawowa Nr 2

7.

Paweł Klimczak

5,56

Szkoła Podstawowa Nr 3

8.

Karolina Kotus

5,50

Szkoła Podstawowa Nr 3

9.

Rafał Skolimowski

5,50

Gimnazjum Powiatowe
w Zespole Szkół
Licealno - Gimnazjalnych

10.

Weronika Mikoś

5,48

Gimnazjum Miejskie

11.

Marcel Ruta

5,40

Zespół Szkół Nr 1

12.

Agata Budna

5,39

Gimnazjum Miejskie

13.

Mikołaj Kotecki

5,39

Szkoła Podstawowa Nr 3

14.

Maksymilian Kotecki

5,39

Szkoła Podstawowa Nr 3

15.

Anna Szyda

5,39

Szkoła Podstawowa Nr 3

16.

Mikołaj Rożniata

5,38

Gimnazjum Miejskie

17.

Oliwia Majtczak

5,37

Liceum Ogólnokształcące
w Zespole Szkół
Licealno - Gimnazjalnych

18.

Zuzanna Janicka

5,33

Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące

19.

Marika Marciniak

5,33

Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące

20.

Bartosz Wojcieszek

5,21

Zespół Szkół Specjalnych

 

 

LAUREACI KONKURSÓW I OLIMPIAD PRZEDMIOTOWYCH

KONKURSY POWIATOWE


1. OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ – ETAP POWIATOWY „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”


I miejsce
   • Piotr Zuchora                              SP 3
opiekun: p. Jarosław Chałubiec               

    • Marcel Ruta                               ZS Nr 1
opiekun: p. Sławomir Stopczyński          


2. I POWIATOWY KONKURS LITERACKI „SKARBIEC WYOBRAŹNI”


I miejsce
    • Aleksandra Siek                           SP Nr 1
Opiekunowie: p. Małgorzata Kostrzewa, p. Sylwia Polit – Kwiatkowska

3. III POWIATOWY KONKURS WIEDZY EKOLOGICZNEJ pt . „Współczesne zagrożenia środowiska”

I miejsce
    • Mikołaj Rożniata                           GM
opiekun: p. Katarzyna Flisiak

4. KONKURS O ZASIĘGU POWIATOWYM „WIEM CO JEM”

I miejsce
    • Wiktoria Wrocławska                     SP Nr 3
opiekun: p. Grażyna Cieślak


5. II POWIATOWY KONKURS WIEDZY O HIV/AIDS PT. „NIE DAJ SZANSY AIDS. BĄDŹ ODPOWIEDZIALNY”

II miejsce
    • Wiktoria Wrocławska                     SP Nr 3
    • Zofia Anasiak                              SP Nr 3      
Opiekun: p. Maria Furga

 

KONKURSY REJONOWE

1. REGIONALNA OLIMPIADA BIOLOGICZNO – CHEMICZNA W ŁĘCZYCY

I miejsce
    • Oliwia Szczerba                           ZSS
    • Ewelina Chak                              ZSS
    • Jakub Sobański                           ZSS         
Opiekun: p. Justyna Oskroba

2. WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO ZORGANIZOWANY PRZEZ ŁÓDZKIEGO KURATORA OŚWIATY

    • Szymon Stasiak                         Gimnazjum Powiatowe w  ZSL-G
opiekun: p. Anna Rakowska

 

KONKURSY  WOJEWÓDZKIE


1. WOJEWÓDZKI KONKURS PIEŚNI I PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ „Na Biało – Czerwoną Nutę”

III miejsce
    • Nadia Tomczak                            SP Nr 2
opiekun: p. Ewa Kowalska

 

2. II WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY O HISTORII I KULTURZE ROSJI

I miejsce
    • Anna Lewandowska                      SP Nr 1
opiekun: p. Iwona Kucharczyk

II miejsce
    • Anna Kret                                   SP Nr 2
opiekun: p. Alina Filipczak

III miejsce
    • Wiktoria Wrocławska                     SP NR 3
opiekun: p. Katarzyna Kaźmierczak
 

3. WOJEWÓDZKI KONKURS INFORMATYCZNY DLA KLAS III „WIOSNA, ACH TO TY”

Laureaci

I miejsce
    • Piotr Mabiki                                 SP Nr 3


III miejsce
    • Antoni Wosik                               SP Nr 3

Opiekun:  p. Lidia Kucharek, która zajęła I miejsce w VIII Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym „Łódzkie Kolorami Malowane” na temat „Łódzkie Niepodległe – 100 lat wolności naszej Ojczyzny” – konkurs
dla nauczycieli.
 
4. VII EDYCJA TURNIEJU WIEDZY O ŻOŁNIERZACH WYKLĘTYCH, ORGANIZOWANEGO PRZEZ GAZETĘ POLSKĄ W KONSTANTYNOWIE ŁÓDZKIM

IV miejsce
    • Wiktoria Wrocławska                     SP Nr 3
opiekun: p. Tomasz Rożniata


5. „15 – LECIE WSTĄPIENIA POLSKI DO UNII EUROPEJSKIEJ” konkurs o zasięgu wojewódzkim organizowany przez senatora Macieja Łuczaka

II miejsce
    • Gabriela Piekarska                        SP Nr 3

III miejsce
    • Zofia Anasiak                              SP Nr 3   

IV miejsce
    • Natalia Malec                              SP Nr 3      
    • Pola Wybrzak                              SP Nr 3

opiekunowie: p. Tomasz Rożniata, p. Agnieszka Myszkowska


6. Wojewódzki Finał Konkursu Recytatorskiego „Świerszczykowe wierszyki”

Nagroda Grand Prix „Mistrz Słowa”
    • Aleksandra Kierus                         SP Nr 1                             
    • Magdalena Wojtczak                     SP Nr 1
                            
opiekunowie: p. Małgorzata Małecka, p. Agnieszka Brzeska, p. Beata Juszczak

 

KONKURSY  OGÓLNOPOLSKIE


1. OGÓLNOPOLSKI KONKURS LEKSYKALNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO MEMORY MASTERS

II miejsce
    • Lena Goszczyńska                        SP Nr 1
    • Magdalena Wójtczak
    • Julia Wróbel
    • Iwo Zuchora
    • Dawid Wypych
    • Hanna Wasiak
    • Zuzanna Szremska

III miejsce
    • Zuzanna Sitkiewicz                       SP Nr 1
    • Maciej Kukieła
    • Jakub Stasiak
    • Zofia Warzycha
    • Wiktor Pawlata

opiekunowie:  p. Aneta Kowalczyk, p. Wioletta Michalak – Mokras, p. Małgorzata Wójcik

laureat III stopnia
    • Amelia Szczerbiak                        SP Nr 3
opiekun: p. Wioleta Kunecka – Kędra

III miejsce
    • Nadia Kazierska                           SP Nr 3
opiekun: p. Monika Łyp - Zgierska


2. OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNO - LITERACKI „Męka Pańska w oczach dzieci i młodzieży”

I miejsce:

    • Jakub Dutkiewicz                          Liceum w ZSLG
opiekun: p. Grażyna Rachocka  

wyróżnienie:

    • Jakub Śliwkiewicz                          PKLO
opiekun: p. Grażyna Rachocka  
 

3. OGÓLNOPOLSKI KONKURS NA DZIECIĘCĄ KSIĄŻKĘ ARTYSTYCZNĄ

wyróżnienie:

    • Pola Wybrzak                                SP Nr 3
opiekun: p. Agnieszka Myszkowska


KONKURSY  MIĘDZYNARODOWE


1. KONKURS  MATEMATYCZNY  ,,KANGUR”

laureat:
    • Antoni Abramowicz                        SP Nr 1
    • Maksymilian Kotecki                       SP Nr 3
opiekun: p. Joanna Krzeszewska

wyróżnienia:
    • Maria Wróbel                                SP Nr 1
    • Olaf Olaszczyk                              SP Nr 1
    • Lena Goszczyńska                         SP Nr 1
    • Aleksandra Kubińska                      SP Nr 1
    • Dawid Legęć                                SP Nr 1
    • Witold Kleszcz                              SP Nr 1
    • Paulina Szcześniak                        SP Nr 1
    • Lidia Kleszcz                                SP Nr 1
    • Sebastian Dałek                           SP Nr 1
    • Zofia Warzycha                            SP Nr 1

opiekunowie:  p. Jolanta Fortuniak, p. Alicja Pietrasik, p. Agnieszka        Brzeska

wyróżnienie:

    • Alicja Kołaczkowska                       SP Nr 3
opiekun: p. Alicja Ojrzyńska

 

wyróżnienia:
    • Michał Mroczek                             SP 2
opiekun: p. Magdalena Majcher
    • Julia Radomska                             SP 2
    • Jan Sęczkowski                            SP 2
    • Aleksandra Grabowicz                    SP 2   
opiekun: p. Małgorzata Pawłowska, p. Małgorzata Kłosińska

 

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

–  INDYWIDUALNE –  


• MISTRZOSTWA POWIATU ZGIERSKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

I miejsce w kategorii dziewcząt:

    1. Michalina Leszkiewicz                          SP2
opiekun: p. Roman Włodarczyk

I miejsce w kategorii chłopców:

    1.  Dawid Szadkowski                             ZSS
opiekun: p. Rafał Biernacki   


• CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE W ŁOWICZU

I miejsce w biegu na 300 m oraz I miejsce w rzucie piłeczką palantową
 oraz II miejsce w indywidualnych biegach przełajowych

    1. Michalina Góra                                   SP3
opiekun: p. Jarosław Chałubiec, p. Bogusława Mikołajczyk.


RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

II miejsce:

    1.  Gabriela Partycka                               SP3
opiekun: p. Jarosław Chałubiec

SKOK WZWYŻ

II miejsce:

     1. Hanna Kobacka                                  SP3
opiekun: p. Bogusława Mikołajczyk


 • MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W LEKKOATLETYCE

 II miejsce – w  rzucie oszczepem
 V miejsce –  w pchnięciu kulą:  

  1.  Aleksander Kornacki                               SP3
opiekun: p. Jarosław Chałubiec

• OTWARTE MISTRZOSTWA OPOLSZCZYZNY W KONKURENCJI KUMITE
   -  W KONKURENCJI KATA NA BUSHIDO CUP STARACHOWICE

II miejsce: Aleksander Będor                          SP2

• KONKURENCJA KUMITE NA „YOUNG OYAMA’S CUP”  W BYDGOSZCZY,
-  KONKURENCJA KATA NA MINI CHALLENGER CHRZĄSKTOWICE,
-  KONKURENCJA KATA W PODSUMOWANIU DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI KARATE SHINKYOKUSHIN
- KONKURENCJA KUMITE  W PODSUMOWANIU DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI KARATE SHINKYOKUSHIN

I miejsce: Aleksander Będor                           SP2


• W KONKURENCJI KUMITE NA MISTRZOSTWACH POLSKI WSCHODNIEJ
 W RADZYMINIE ORAZ NA SARI CUP ŻORY,
- W KONKURENCJI KATA NA PUCHARZE SOLNYM W WIELICZCE

III miejsce: Aleksander Będor                         SP2


• MISTRZOSTWA POLSKI  PFKJ W KARATE

IV miejsce: Aleksander Będor                         SP2

 


• OGOLNOPOLSKIE  ROZGRYWKI KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT – reprezentantka Głowna w  klubie Widzew w drużynie Koszykówki „kadetki”

IX miejsce:

1. Maria Grudzień                                        SP2

 


–  DRUŻYNOWE   –


MISTRZOSTWA POWIATOWE

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1


• MISTRZOSTWA POWIATU ZGIERSKIEGO W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – IGRZYSKA DZIECI - KATEGORIA 2006-2007

II miejsce w powiecie:


    1. Natalia Góralska   
    2. Aleksandra Kubińska
    3. Amelia Adamska
    4. Julia Rakowska
    5. Maja Ryłek
    6. Hanna Skonieczna
    7. Wiktoria Więcławska
    8. Oliwia Szymańska

opiekun: p. Paulina Gamla

 

• MISTRZOSTWA POWIATU ZGIERSKIEGO W DRUŻYNOWYCH
BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ KATEGORIA 2003-2005

II miejsce w powiecie:

    1. Maja Kaczmarek
    2. Lidia Kleszcz
    3. Oliwia Melnyk
    4. Amelia Michalak
    5. Zuzanna Szremska
    6. Milena Szymańska
    7. Iga Nalberczyńska
    8. Paulina Szcześniak

opiekun: p. Adrian Tomczyk
 

• TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU” KATEGORIA 2009 I MŁODSI

II miejsce w powiecie :

    1. Dawid Janicki   
    2. Damian Janicki
    3. Dawid Dąbrowski
    4. Alan Milczarek
    5. Daniel Łazarczyk
    6. Piotr Dałek
    7. Adam Wroniecki
    8. Bartosz Rubacha
    9. Olaf Zuchora

Drużyna ta w nieco zmienionym składzie tj. bez udziału Adama Wronieckiego oraz Daniela Łazarczyka, ale z udziałem Krystiana Szkupa zdobyła :
IV MIEJSCE W FINALE WOJEWÓDZKIM ORLIKOWEJ LIGI MISTRZÓW W PIŁCE NOŻNEJ – ŁÓDZKIE 2018


opiekunowie. p. Adrian Tomczyk, p. Marcin Moszczyński


SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

• MISTRZOSTWA POWIATOWU ZGIERSKIEGO W SZTAFETOWYCH  BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

II miejsce:


    1. Bartłomiej Felczyński   
    2. Kacper Głowacki
    3. Adam Kądzielawski
    4. Aleksander Kołaczkowski
    5. Cyprian Krakowiak
    6. Kacper Szczerbiak
    7. Kacper Witczak
    8. Kacper Woźniak

opiekun: p.Tomasz Będor

 


PULICZNE KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

 • MISTRZOSTWA POWIATU ZGIERSKIEGO W SIATKÓWKĘ HALOWĄ DZIEWCZĄT ,,LICEALIADA 2018

II miejsce w powiecie:

1. Katarzyna Lis   
2. Natalia Zaręba
3. Marika Marciniak
4. Karolina Wojcieszek
5. Zuzanna Janicka
6. Alicja Nita
7.Aleksandra Kucińska
8. Martyna Doardo
9. Aleksandra Kuczkowska
10. Dominika Garbula

Ponadto w siatkówkę plażową w wojewódzkim festiwalu mikstów:

I miejsce – Zuzanna Janicka i Nikodem Czubiak
III miejsce – Katarzyna Lis i Aleksander Pawlak
opiekun: p. Sylwester Jasiński                 

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ LICEALNO – GIMNAZJALNYCH

• MISTRZOSTWA POWIATU ZGIERSKIEGO W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

DRUŻYNA DZIEWCZĄT LICEUM  OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO
W ZSL-G

II miejsce:

1. Daria Kacperska       
2. Wiktoria Skowron
3. Oliwia Trzmielak
4. Sonia Papierz
5. Oliwia Majtczak
6. Paulina Ługowska
7. Katarzyna Antczak
8. Ewa Wojciechowska
9. Małgorzata Kurczewska
10. Wiktoria Szczepaniak

opiekun: p. Bartłomiej Pakowski


GIMNAZJUM   MIEJSKIE

• MISTRZOSTWA POWIATU ZGIERSKIEGO W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH  CHŁOPCÓW

I miejsce w powiecie:

1. Hubert Potargowicz                                             
2. Patryk Tuliński
3. Maciej Benedykczak
4. Eryk Jarzębski
5. Kacper Leszczyński
6. Remigiusz Sawidzki

Drużyna w poszerzonych składzie o Mateusza Wołowca i Gabriela Krzeszewskiego zdobyła również III MIEJSCE W POWIECIE ZGIERSKIM W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

opiekun: p. Sylwester Jasiński


WOJEWÓDZKIE


Szkoła Podstawowa Nr 1 w Głownie

 

• ORLIKOWA LIGA MISTRZÓW W PIŁCE NOŻNEJ – ŁÓDZKIE 2018 KATEGORIA IV-VI

V   miejsce w półfinale wojewódzkim:

    1. Mikołaj Siek    
    2. Dawid Wypych
    3. Mikołaj Grzejszczak
    4. Kasjan Broszko
    5. Dorian Pawlukiewicz
    6. Krzysztof Puk
    7. Jakub Stasiak
    8. Iwo Zuchora

opiekunowie: p. Adrian Tomczyk, p. Marcin Moszczyński


• IGRZYSKA DZIECI W GRACH I ZABAWACH RUCHOWYCH – PÓLFINAŁ WOJEWÓDZKI

III miejsce:

    1. Amelia Borowiak    
    2. Kasandra Broszko
    3. Aleksandra Burdka
    4. Oliwia Cierbikowska
    5. Piotr Dałek
    6. Dawid Dąbrowski
    7. Lena Goszczyńska
    8. Damian Janicki
    9. Dawid Janicki
    10. Julian Jaros
    11. Martyna Jóźwiak
    12. Kacper Kędziora
    13. Aleksandra Kierus
    14. Karol Kostrzewa
    15. Patrycja Kotlarek
    16. Antonina Michalak
    17. Nadia Michałkiewicz
    18. Alan Milczarek
    19. Jan Pawlata
    20. Gracjan Pawlukiewicz
    21. Jakub Puk
    22. Krzysztof Puk
    23. Klara Rakowska
    24. Bartosz Rubacha
    25. Amelia Siedlecka
    26. Mikołaj Siek
    27. Zuzanna Sitkiewicz
    28. Natalia Surma
    29. Krystian Szkup
    30. Franciszek Tomasik
    31. Wiktoria Winiarz
    32. Krystian Witkowski
    33. Magdalena Wojtczak
    34. Maja Wosińska
    35. Julia Wróbel
    36. Maria Wróbel
    37. Rafał Zalewski
    38. Anna Zielińska
    39. Olaf Zuchora

 opiekunowie: p. Adrian Tomczyk, p. Marcin Moszczyński
 

• IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – LIGA LEKKOATLETYCZNA DZIEWCZĄT-PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI

III miejsce:

    1. Iga Nalberczyńska   
    2. Zuzanna Szremska
    3. Maja Kaczmarek
    4. Amelia Michalak
    5. Oliwia Melnyk
    6. Milena Szymańska
    7. Pulina Szcześniak
    8. Lidia Kleszcz
    9. Wiktoria Dąbrowska
    10. Jowita Sut
    11. Marika Karcz

opiekun: p. Adrian Tomczyk


• IGRZYSKA DZIECI W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT – PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI
 
    II miejsce:

    1. Aleksandra Kubińska   
    2. Antonina Michalak
    3. Julia Rakowska
    4. Oliwia Rubacha
    5. Maja Ryłek
    6. Zuzanna Sitkiewicz
    7. Hanna Skonieczna
    8. Oliwia Szymańska
    9. Wiktoria Więcławska
    10. Magdalena Wojtczak
    11. Julia Wróbel
    12. Aldona Wykrętowicz

opiekun: p.Paulina Gamla

 

ZSL-G

• PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

DRUŻYNA DZIEWCZĄT  GIMNAZJUM POWIATOWEGO W ZSL-G

II miejsce w półfinale województwa łódzkiego:

    1. Zuzanna Parol                                             
    2. Natalia Michalak
    3. Oliwia Kot
    4. Natalia Kostrzewska
    5. Kaja Struszczak
    6. Adrianna Parol
    7. Julianna Dziedzińska

opiekun: P. Bartłomiej Pakowski


ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1


• MISTRZOSTWA W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

I miejsce w powiecie zgierskim
I miejsce w półfinale wojewódzkim:

    1. Natalia Golis       
    2. Daria Sędzikowska
    3. Weronika Kaźmierczak

opiekun: p. Przemysław Borkowski


 
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2

• IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE KOSZYKOWEJ

I miejsce w powiecie
I miejsce w rejonie
IV miejsce w województwie

    1. Jakub Bogus    
    2. Krzysztof Fijałkowski
    3. Marcel Gładki
    4. Jakub Grajek
    5. Jakub Kotecki
    6. Hubert Majewski
    7. Bartłomiej Matyjasik
    8. Michał Pietrasiak
    9. Dawid Podlecki
    10. Dorian Skalski
    11. Kacper Śmiałek

opiekunowie: p. Rafał Szulc, p. Roman Włodarczyk

 

 

 

 

4

Dane kontaktowe

 

Urząd Miejski w Głownie
ul. Młynarska 15
95-015 Głowno
Tel. (48) 42 719 11 51
Fax. (48) 42 719 11 51
e-mail: sekretariat@glowno.pl

Skrzynka podawcza na ePuap
/UMGlowno/skrytka

Konto dochodów Budżetu Miasta Głowna:
69 8787 0000 0024 6899 2000 0008

Konto opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi:
14 8787 0000 0024 6899 2000 0028

Godziny pracy

 

poniedziałek - piątek: 08:00 - 16:00

Kasa urzędu czynna:

poniedziałek - piątek: 08:00 - 15:00

Deklaracja dostępności

 

Dojazd

Lokalizacja gminy Głowno na mapie Polski
do góry

Stopka

Urząd Miejski w Głownie 2020. Creative Commons - CC BY 3.0
Licznik odwiedzin: 3866

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.