GŁOWNO - Strona Miasta Głowna

Linki

Szybkie linki

Rotator top

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Szybkie linki

Kalendarz

Dziś jest:
 5 czerwca 2020

Wyszukiwanie

Nawigacja

Menu dodatkowe:

Kalendarium

«czerwiec 2020»
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
  • PAŹDZIERNIK – Ogólnopolski Przegląd „Taneczne Wiktorie”
    PAŹDZIERNIK – Ogólnopolski Przegląd „Taneczne Wiktorie”
    To prawdziwe święto tańca. Jego organizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury w Głownie. Imprezie patronuje Burmistrz Głowna, a odbywa się ona w Hali Sportowo-Widowiskowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Głownie. Ostatnia edycja przyciągnęła ponad 700 tancerzy z całej Polski.
  • MARZEC – Ogólnopolski Festiwal Piosenek Anny Jantar
    MARZEC – Ogólnopolski Festiwal Piosenek Anny Jantar
    Impreza odbywa się pod patronatem Burmistrza Głowna i ma już dziesięcioletnią tradycję. Organizowana jest przez Miejski Ośrodek Kultury w Głownie. Co roku do sali widowiskowej MOK w Głownie przyciąga ona utalentowanych młodych wokalistów z całego Regionu Łódzkiego i najdalszych nawet zakątków kraju.
  • GRUDZIEŃ - Mikołajkowy Piknik Rodzinny
    GRUDZIEŃ - Mikołajkowy Piknik Rodzinny
    zimowy piknik w atmosferze nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia z Mikołajem, Królową Śniegu, Elfami, a w roku 2013 - także z żywymi reniferami. Słowem - super rodzinna zabawa mimo chłodu!
  • MARZEC – Ogólnopolski Festiwal Piosenek Anny Jantar
    MARZEC – Ogólnopolski Festiwal Piosenek Anny Jantar
    Impreza odbywa się pod patronatem Burmistrza Głowna i ma już dziesięcioletnią tradycję. Organizowana jest przez Miejski Ośrodek Kultury w Głownie. Co roku do sali widowiskowej MOK w Głownie przyciąga ona utalentowanych młodych wokalistów z całego Regionu Łódzkiego i najdalszych nawet zakątków kraju.
  • MAJ – Rodzinny Piknik Biegowy
    MAJ – Rodzinny Piknik Biegowy To impreza plenerowa łącząca sportową rywalizację z aktywnym, rodzinnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Patronuje jej Burmistrz Głowna. Co roku gromadzi blisko 400 zawodników w wieku od kilku do kilkudziesięciu lat.

Treść strony

Wyniki wyborów samorządowych 2018

Frekwencja na terenie miasta wyniosła 54,29 %

Wynik głosowania i wynik wyborów BURMISTRZA GŁOWNA

Lp.

Nazwisko i imię

Zgłoszony przez
Komitet Wyborczy

Liczba głosów ważnych

poparcie w %

1

Baleja Wojciech

KWW Przyszłość Miasta

*

*

*

1

4

0

5

22,46

2

Janeczek Grzegorz Witold

KWW Grzegorza Janeczka

*

*

*

3

3

3

6

53,33

3

Szajder Magdalena Maria

KWW Magdaleny Szajder

*

*

*

*

4

4

4

7,10

4

Waśkiewicz Iwona

KWW Iwona Waśkiewicz

*

*

*

*

4

1

0

6,55

5

Wawrzyn Krzysztof Antoni

KW Prawo i Sprawiedliwość

*

*

*

*

6

6

0

10,55

Decyzją wyborców w kadencji 2018-2023 Burmistrzem Głowna będzie Pan Grzegorz Janeczek.

 

Wyniki głosowania do Rady Miejskiej

 

Okręg wyborczy nr 1

1

WAWRZYN Krzysztof Antoni
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 10

*

*

1

1

6

2

Miazek Michał
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Janeczka, Lista nr 18

*

*

1

5

1

3

SZCZEPANIAK Jakub Sebastian
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Magdaleny Szajder, Lista nr 19

*

*

*

9

4

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

MIAZEK Michał
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Janeczka, Lista nr 18

*

*

1

5

1

 

Okręg wyborczy nr 2

1

MICHALAK Przemysław Piotr
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 10

*

*

*

6

0

2

WAWRZYNIAK Marek
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Przyszłość Miasta, Lista nr 15

*

*

*

1

2

3

WIELUNIECKI Roman Jacek
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Iwona Waśkiewicz, Lista nr 17

*

*

*

2

7

4

WOJCIECHOWSKI Waldemar Bogdan
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Janeczka, Lista nr 18

*

*

*

8

6

5

SKOREK-PASZYŃSKA Bożena Stanisława
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Magdaleny Szajder, Lista nr 19

*

*

*

4

5

6

LISOWSKI Maciej Krzysztof
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Macieja Lisowskiego, Lista nr 20

*

*

2

2

5

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

LISOWSKI Maciej Krzysztof
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Macieja Lisowskiego, Lista nr 20

*

*

2

2

5

 

Okręg wyborczy nr 3

1

OSIŃSKA Danuta
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 10

*

*

*

6

8

2

KAPAŁA Tomasz Cezary
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Przyszłość Miasta, Lista nr 15

*

*

*

4

2

3

KROGULEWSKA Beata
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Iwona Waśkiewicz, Lista nr 17

*

*

*

6

3

4

MILCZAREK Przemysław Andrzej
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Janeczka, Lista nr 18

*

*

1

5

4

5

CIENIAK Magdalena Urszula
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Magdaleny Szajder, Lista nr 19

*

*

*

3

9

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

MILCZAREK Przemysław Andrzej
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Janeczka, Lista nr 18

*

*

1

5

4

 

Okręg wyborczy nr 4

1

MŁYNARCZYK Dariusz Tomasz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 2

*

*

*

8

5

2

ANDRUSZKIEWICZ Tomasz Andrzej
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 10

*

*

*

5

6

3

SZCZERBIAK Damian
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Przyszłość Miasta, Lista nr 15

*

*

*

3

8

4

SADOWSKA Magdalena Danuta
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Janeczka, Lista nr 18

*

*

1

5

0

5

ROZA Sebastian Adam
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Magdaleny Szajder, Lista nr 19

*

*

*

4

0

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i została wybrana radną:

SADOWSKA Magdalena Danuta
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Janeczka, Lista nr 18

*

*

1

5

0

 

Okręg wyborczy nr 5

1

STOPCZYŃSKI Sławomir Stefan
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 10

*

*

*

9

9

2

LENART Bartosz Patryk
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Przyszłość Miasta, Lista nr 15

*

*

*

3

4

3

KARWACKI Piotr Andrzej
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Iwona Waśkiewicz, Lista nr 17

*

*

*

5

7

4

LENART Tomasz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Janeczka, Lista nr 18

*

*

1

6

4

5

UBYSZ Norbert Jarosław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Magdaleny Szajder, Lista nr 19

*

*

*

5

5

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

LENART Tomasz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Janeczka, Lista nr 18

*

*

1

6

4

 

Okręg wyborczy nr 6

1

MACIEJCZAK Dawid Jarosław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców KUKIZ'15, Lista nr 8

*

*

*

1

8

2

CHMURSKI Roman Józef
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 10

*

*

*

7

9

3

RECZULSKI Artur
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jana Balcerskiego,Lista na 16

*

*

*

5

5

4

ORAŚ Grzegorz Jacek
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Janeczka, Lista nr 18

*

*

1

6

7

5

BRZESKI Wojciech
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Magdaleny Szajder, Lista nr 19

*

*

1

0

9

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

ORAŚ Grzegorz Jacek
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Janeczka, Lista nr 18

*

*

1

6

7

 

Okręg wyborczy nr 7

1

MŁOCHOWSKA Anna Elżbieta
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 10

*

*

*

9

2

2

JEDYNAK Marek Andrzej
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Przyszłość Miasta, Lista nr 15

*

*

*

9

0

3

GROCHAL Dorota Agata
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Iwona Waśkiewicz, Lista nr 17

*

*

*

2

1

4

MICHALSKA Bożena Joanna
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Janeczka, Lista nr 18

*

*

1

5

7

5

GUNI Aleksandra Beata
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Magdaleny Szajder, Lista nr 19

*

*

*

4

0

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i została wybrana radną:

MICHALSKA Bożena Joanna
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Janeczka, Lista nr 18

*

*

1

5

7

 

Okręg wyborczy nr 8

1

SNUŻKA Emil Sławomir
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 10

*

*

*

6

0

2

BALCERSKI Jan
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jana Balcerskiego, Lista nr 16

*

*

*

9

2

3

JANKOWSKA Ewa Iwona
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Iwona Waśkiewicz, Lista nr 17

*

*

*

3

6

4

KOWALSKI Jakub Wojciech
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Janeczka, Lista nr 18

*

*

1

3

7

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

KOWALSKI Jakub Wojciech
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Janeczka, Lista nr 18

*

*

1

3

7

 

Okręg wyborczy nr 9

1

TOMCZAK Grzegorz Paweł
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 10

*

*

1

0

3

2

WAŚKIEWICZ Iwona
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Iwona Waśkiewicz, Lista nr 17

*

*

*

9

6

3

BANASZKIEWICZ Teresa
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Janeczka, Lista nr 18

*

*

1

3

4

4

PAROL Krzysztof
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Magdaleny Szajder, Lista nr 19

*

*

*

8

1

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i została wybrana radną:

BANASZKIEWICZ Teresa
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Janeczka, Lista nr 18

*

*

1

3

4

 

Okręg wyborczy nr 10

1

SUT Mirosław Stefan
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 10

*

*

*

6

0

2

OBAREK Bartosz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Przyszłość Miasta, Lista nr 15

*

*

*

3

6

3

BARANIAK Małgorzata
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Janeczka, Lista nr 18

*

*

1

4

3

4

SZAJDER Magdalena Maria
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Magdaleny Szajder, Lista nr 19

*

*

*

8

6

5

DUDKA Mirosław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Mirosław Dudka, Lista nr 21

*

*

*

7

3

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i została wybrana radną:

BARANIAK Małgorzata
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Janeczka, Lista nr 18

*

*

1

4

3

 

Okręg wyborczy nr 11

1

KOWALSKI Marceli
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców KUKIZ'15, Lista nr 8

*

*

*

4

5

2

KMIEĆ Zbigniew Wiesław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 10

*

*

*

6

7

3

BALEJA Wojciech
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Przyszłość Miasta, Lista nr 15

*

*

1

9

4

4

ROŻNIATA Tomasz Władysław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Janeczka, Lista nr 18

*

*

*

9

3

5

WYKRĘTOWICZ Zbigniew
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Magdaleny Szajder, Lista nr 19

*

*

*

8

4

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

BALEJA Wojciech
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Przyszłość Miasta, Lista nr 15

*

*

1

9

4

 

Okręg wyborczy nr 12

1

STASZEWSKA Marta Sylwia
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 10

*

*

1

0

4

2

SZKUP Grzegorz Bronisław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Janeczka, Lista nr 18

*

*

2

5

4

3

ROMANOWICZ Hanna Maria
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Magdaleny Szajder, Lista nr 19

*

*

*

9

2

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

SZKUP Grzegorz Bronisław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Janeczka, Lista nr 18

*

*

2

5

4

 

Okręg wyborczy nr 13

1

CHMIELEWSKI Tomasz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 10

*

*

*

6

5

2

GAJEWICZ Andrzej Paweł
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jana Balcerskiego, Lista nr 16

*

*

*

4

8

3

ZAKŁOS Marlena Renata
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Iwona Waśkiewicz, Lista nr 17

*

*

*

1

6

4

ZIELIŃSKI Krzysztof Adam
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Janeczka, Lista nr 18

*

*

1

4

2

5

KOŁODZIEJ Elżbieta Maria
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Magdaleny Szajder, Lista nr 19

*

*

*

4

9

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

ZIELIŃSKI Krzysztof Adam
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Janeczka, Lista nr 18

*

*

1

4

2


Okręg wyborczy nr 14

1

OGŁASKA Tomasz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 10

*

*

1

6

1

2

JANKOWSKI Witold Szczepan
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Przyszłość Miasta, Lista nr 15

*

*

*

1

6

3

TRACZ Michał Piotr
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Iwona Waśkiewicz, Lista nr 17

*

*

*

1

9

4

WSZOŁEK-LEWANDOWSKA Beata Elżbieta
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Janeczka, Lista nr 18

*

*

3

1

9

5

FLORCZAK Marcin Daniel
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Magdaleny Szajder, Lista nr 19

*

*

*

1

4

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i została wybrana radną:

WSZOŁEK-LEWANDOWSKA Beata Elżbieta
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Janeczka, Lista nr 18

*

*

3

1

9


Okręg wyborczy nr 15

1

PAKOWSKI Bartłomiej Adrian
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 2

*

*

*

6

2

2

KOWALCZYK Mariusz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 10

*

*

*

5

6

3

PIESTRZENIEWICZ Damian Dezyderiusz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Przyszłość Miasta, Lista nr 15

*

*

*

2

2

4

WIELOGÓRSKI Rafał Piotr
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jana Balcerskiego, Lista nr 16

*

*

*

3

3

5

KUCIŃSKI Jerzy Marceli
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Iwona Waśkiewicz, Lista nr 17

*

*

*

4

8

6

FURGA Maria Alina
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Janeczka, Lista nr 18

*

*

1

4

3

7

PACH Damian Maciej
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Magdaleny Szajder, Lista nr 19

*

*

*

8

7

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i została wybrana radną:

FURGA Maria Alina
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Janeczka, Lista nr 18

*

*

1

4

3


Wyniki głosowania do Rady Powiatu Zgierskiego

Źródło: Państwowa Komisja Wyborcza

Dane kontaktowe

 

Urząd Miejski w Głownie
ul. Młynarska 15
95-015 Głowno
Tel. (48) 42 719 11 51
Fax. (48) 42 719 11 51
e-mail: sekretariat@glowno.pl

Skrzynka podawcza na ePuap
/UMGlowno/skrytka

Konto dochodów Budżetu Miasta Głowna:
69 8787 0000 0024 6899 2000 0008

Konto opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi:
14 8787 0000 0024 6899 2000 0028

Godziny pracy

 

poniedziałek - piątek: 08:00 - 16:00

Kasa urzędu czynna:

poniedziałek - piątek: 08:00 - 15:00

Deklaracja dostępności

 

Dojazd

Lokalizacja gminy Głowno na mapie Polski
do góry

Stopka

Urząd Miejski w Głownie 2020. Creative Commons - CC BY 3.0
Licznik odwiedzin: 3505

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.
baner toplayer
Komunikat Burmistrza Głowna