GŁOWNO - Strona Miasta Głowna

Linki

Szybkie linki

Rotator top

  • -

Szybkie linki

  • Rzeka
    Mroga
  • Zalew
    Mrożyczka
  • Wydarzenia
    miejskie

Kalendarz

Dziś jest:
 19 stycznia 2019

Wyszukiwanie

Menu główne

Nawigacja

Menu dodatkowe:

Kalendarium

«styczeń 2019»
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5 6
7 dzień: 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 dzień: 20
dzień: 21 22 23 dzień: 24 25 26 27
28 dzień: 29 30 31

Treść strony

Orlikowa Liga "Szóstek" o Puchar Burmistrza Głowna - finał

Po blisko trzech tygodniach emocji, zapadły decydujące rozstrzygnięcia w turnieju Orlikowej Ligi "Szóstek" o Puchar Burmistrza Głowna, rozgrywanym na boisku Orlika przy PS3 w Głownie.

W decydującym o tytule meczu, lepszy okazał się zespół Grubych Lolków wygrywając z Czerwonymi Diabłami 4:1, nie pozostawiając cienia wątpliwości, kto w tej edycji był drużyną zdecydowanie najlepszą. Strykowianie zdobyli ostatecznie II miejsce i tytuł Króla Strzelców dla ich zawodnika Rafała Głowackiego.
Najlepszym bramkarzem rozgrywek został Michał Roguz z Grubych Lolków. Organizator postanowił przyznać jeszcze jedną nagrodę w tej rywalizacj i wyróżnić bramkarza Lukullusa Łukasza Bednarka.
Puchar Fair – Play otrzymała K.S. Karasica. Drużyny na podium uhonorowane zostały pucharami i medalami ufundowanymi przez Burmistrza Głowna. Walczyło o nie ponad 100 piłkarzy. 

TABELA

Lp.

ZESPOŁY

M.

PKT

BR.

1.

Grube Lolki

7

21

70-19

2.

Czerwone Diabły

7

16

65-25

3.

Sportowi Emeryci

7

13

37-29

4.

Lukullus

7

10

33-36

5.

K.S. Karasica

7

9

30-43

6.

JLB Zabrzeźnia

7

9

33-21

7.

Orły Orlika

7

3

27-43

8.

Super Strikers

7

0

12-67

 

NAJSKUTECZNIEJSI

1. Rafał Głowacki - Czerwone Diabły - 31 goli

2. Bartłomiej Pawłowski – K.S. Karasica - 19 goli

NAJLEPSZY BRAMKARZ

1. Michał Roguz - Grube Lolki

2. Łukasz Bednarek - Lukullus

PUCHAR FAIR PLAY - K.S. KARASICA

 

TERMIN I

Data

Dzień

Godzina

ZESPOŁY

ZESPOŁY

Wynik

Wynik

12.06.2017

poniedziałek

18.30

JLB Zabrzeźnia

Orły Orlika

6:1

2:0

 

 

19.30

Czerwone Diabły

Super Strickes

21:1

8:0

13.06.2017

wtorek

18.30

Grube Lolki

KS Karasica

11:2

3:0

 

 

19.30

Lukullus

Sportowi Emeryci

5:5

0:3

14.06.2017

środa

18.30

Orły Orlika

Czerwone Diabły

5:8

2:3

 

 

19.30

Lotos

Super Strickes

 

 

15.06.2017

czwartek

18.30

ŚWIĘTO

-

-

-

 

 

19.30

ŚWIĘTO

-

-

-

16.06.2017

Piątek

18.30

LB Zabrzeźnia

KS Karasica

3:4

0:2

 

 

19.30

Lukullus

Lotos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TERMIN II

Data

Dzień

Godzina

ZESPOŁY

ZESPOŁY

Wynik

Wynik

19.06.2017

poniedziałek

18.30

Sportowi Emeryci

Czerwone Diabły

4:8

1:3

 

 

19.30

Grube Lolki

Orły Orlika

6:0

3:0

20.06.2017

wtorek

18.30

JLB Zabrzeźnia

Super Strickes

8:2

2:2

 

 

19.30

KS Karasica

Lukullus

4:6

1:2

21.06.2017

środa

18.30

Grube Lolki

Sportowi Emeryci

5:3

4:0

 

 

19.30

Lotos

Czerwone Diabły

 

 

22.06.2017

czwartek

18.30

Sportowi Emeryci

Orły Orlika

7:2

1:0

 

 

19.30

Super Strickes

KS Karasica

1:5

0:3

23.06.2017

Piątek

18.30

Grube Lolki

Lotos

 

 

 

 

19.30

JLB Zabrzeźnia

Lukullus

6:1

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

TERMIN III

 

Data

Dzień

Godzina

ZESPOŁY

ZESPOŁY

Wynik

Wynik

26.06.2017

poniedziałek

18.30

Super Strickes

Orły Orlika

2:11

0:5

 

 

19.30

JLB Zabrzeźnia

Sportowi Emeryci

3:4

2:1

27.06.2017

wtorek

18.30

KS Karasica

Czerwone Diabły

3:15

1:8

 

 

19.30

Grube Lolki

Lukullus

6:4

2:2

28.06.2017

środa

18.30

Sportowi Emeryci

Super Strickes

9:2

4:1

 

 

19.30

Lotos

Orły Orlika

-

-

29.06.2017

czwartek

18.30

Grube Lolki

JLB Zabrzeźnia

4:3

2:1

 

 

19.30

Czerwone Diabły

Lukullus

7:4

0:2

30.06.2017

Piątek

18.30

KS Karasica

Orły Orlika

7:3

3:2

 

 

19.30

Lotos

Sportowi Emeryci

-

-

 

 

TERMIN IV

 

Data

Dzień

Godzina

ZESPOŁY

ZESPOŁY

Wynik

Wynik

03.07.2017

poniedziałek

18.30

Super Strickes

Grube Lolki

1:7

1:4

 

 

19.30

KS Karasica

Lotos

-

-

04.07.2017

wtorek

18.30

Sportowi Emeryci

KS Karasica

5:4

2:3

 

 

19.30

Lukullus

Orły Orlika

7:5

2:4

05.07.2017

środa

18.30

Grube Lolki

Czerwone Diabły

4:1

3:1

 

 

19.30

Lotos

JLB Zabrzeźnia

-

-

06.07.2017

czwartek

18.30

Lukullus

Super Strickes

6:3

2:2

 

 

19.30

JLB Zabrzeźnia

Czerwone Diabły

4:5

2:2

 

 

20.30

ZAKOŃCZENIE
I DEKORACJA

 

 

 

 

Dane kontaktowe

 

Urząd Miejski w Głownie
ul. Młynarska 15
95-015 Głowno
Tel. (48) 42 719 11 51
Fax. (48) 42 719 11 51
e-mail: sekretariat@glowno.pl

Skrzynka podawcza na ePuap
/UMGlowno/skrytka

Konto dochodów Budżetu Miasta Głowna
69 8787 0000 0024 6899 2000 0008
 

 

Godziny otwarcia

 

pon - piąt: 08:00 - 16:00

Godziny pracy kasy Urzędu

pon - piąt: 08:00 - 15:00

 

Dojazd

Lokalizacja gminy Głowno na mapie Polski
do góry

Stopka

Urząd Miasta w Głownie 2019. Creative Commons - CC BY 3.0
Licznik odwiedzin: 1927

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.
baner toplayer
Żałoba narodowa