GŁOWNO - Strona Miasta Głowna

Linki

Szybkie linki

Rotator top

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Szybkie linki

Kalendarz

Dziś jest:
 17 listopada 2017

Wyszukiwanie

Nawigacja

Menu dodatkowe:

Kalendarium

«listopad 2017»
P W Ś C P S N
1 2 3 4 dzień: 5
6 7 8 9 10 dzień: 11 12
13 dzień: 14 15 dzień: 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 dzień: 26
27 28 29 30
  • PAŹDZIERNIK – Ogólnopolski Przegląd „Taneczne Wiktorie”
    PAŹDZIERNIK – Ogólnopolski Przegląd „Taneczne Wiktorie”
    To prawdziwe święto tańca. Jego organizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury w Głownie. Imprezie patronuje Burmistrz Głowna, a odbywa się ona w Hali Sportowo-Widowiskowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Głownie. Ostatnia edycja przyciągnęła ponad 700 tancerzy z całej Polski.
  • SIERPIEŃ – Święto Miasta
    SIERPIEŃ – Święto Miasta
    Obchody Święta Miasta. Od roku 2012 odbywają się w formule jednodniowej. Impreza ta łączy koncerty gwiazd muzycznych z piknikiem i atrakcjami dla całych rodzin. Impreza ta przyciąga rokrocznie nad głowieńską Mrożyczkę kilka tysięcy osób, wśród nich nie tylko mieszkańców Głowna i najbliższych okolic, ale także mieszkańców dalszych zakątków Regionu Łódzkiego i kraju.
  • MAJ/CZERWIEC – Rodzinny Piknik Biegowy
    MAJ/CZERWIEC – Rodzinny Piknik Biegowy
    To impreza plenerowa łącząca sportową rywalizację z aktywnym, rodzinnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Patronuje jej Burmistrz Głowna. Co roku przyciąga kilkuset zawodników w wieku od dwóch do kilkudziesięciu lat.
  • MAJ/CZERWIEC – Rodzinny Piknik Biegowy
    MAJ/CZERWIEC – Rodzinny Piknik Biegowy
    To impreza plenerowa łącząca sportową rywalizację z aktywnym, rodzinnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Patronuje jej Burmistrz Głowna. Co roku przyciąga kilkuset zawodników w wieku od dwóch do kilkudziesięciu lat.
  • SIERPIEŃ – Spływ kajakowy MROGA TROPHY
    SIERPIEŃ – Spływ kajakowy MROGA TROPHY
    To impreza z długoletnią już tradycją. W roku 2015 odbędzie się jej dwunasta edycja. Co roku na trasie spływu nurtem rzeki Mrogi rywalizuje kilkudziesięciu śmiałków. Swą wytrzymałość i determinację testują na około 5-kilometrowej trasie spływu z Dmosina do Głowna. Uczestnicy spływu zmuszeni są miejscami do przenoszenia kajaków i pokonywania rozmaitych przeszkód.

Treść strony

Burmistrz nagrodził najlepszych uczniów i sportowców w roku szkolnym 2016/2017

18 uczniów z najwyższymi średnimi ocen, 35 laureatów konkursów m.in. przedmiotowych i artystycznych oraz ponad 140 zdobywców sportowych laurów - zarówno w rywalizacji indywidualnej, jak i zespołowej - odebrało w czwartek, 22 czerwca 2017 r. gratulacje, dyplomy, statuetki oraz nagrody książkowe z rąk Burmistrza Głowna Grzegorza Janeczka oraz Przewodniczącej Rady Miejskiej w Głownie, Magdaleny Szajder.

Uroczystość tradycyjnie już odbyła się w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Głownie. Poniżej lista wszystkich nagrodzonych

ROK   SZKOLNY  2016/2017

NAJLEPSI    UCZNIOWIE

 

L.P.

 

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

 

 

ŚREDNIA

OCEN

 

NAZWA PLACÓWKI

 

 

1.

Anna Kret 

5,81

Szkoła Podstawowa Nr 2

 

 

2.

Helena Oskroba

5,75

Szkoła Podstawowa Nr 2

 

 

3.

Aleksander Będor

5,75

Szkoła Podstawowa Nr 2

 

 

4.

Oliwia Rybka

5,66

Szkoła Podstawowa Nr 3

 

 

5.

Anna Lewandowska

5,58

Szkoła Podstawowa Nr 1

 

 

6.

Aleksandra Siek

5,58

Szkoła Podstawowa Nr 1

 

 

7.

Kacper Kosiorek

5,53

Gimnazjum Miejskie

 

 

8.

Michał Szcześniak

5,53

Gimnazjum Miejskie

 

 

9.

Kacper Walichnowski

5,53

Liceum Ogólnokształcące
w Zespole Szkół
Licealno - Gimnazjalnych

 

 

10.

Igor Radzikowski

5,50

Szkoła Podstawowa Nr 3

 

 

11.

Katarzyna Cichowska

5,50

Szkoła Podstawowa Nr 1

 

 

12.

Zuzanna Szremska

5,50

Szkoła Podstawowa Nr 1

 

 

13.

Paweł Klimczak

5,50

Szkoła Podstawowa Nr 3

 

 

14.

Marta Abramowicz

5,47

Gimnazjum Miejskie

 

 

15.

 

Oliwia Majtczak

5,25

Gimnazjum Powiatowe
w Zespole Szkół Licealno - Gimnazjalnych

 

 

16.

Martyna Doardo

5,06

Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące

 

 

17.

Aleksandra Piechut

5,00

Zespół Szkół Nr 1

 

 

18.

Dawid Królikowski

4,84

Zespół Szkół Specjalnych

 

 

NAGRODZENI ZA OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE:

NAGRODY INDYWIDULNE:

* Jakub Sobański - ZSS w Głownie, opiekun: p. Justyna Oskroba -  I miejsce w POWIATOWYM TURNIEJU WARCABOWYM;

* Barbara Gorzkiewicz - GM W Głownie - II miejsce w MIEDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTWACH MŁODZIKÓW NA TORZE  W KONKURENCJI 250M ZE STARTU ZATRZYMANEGO ORAZ III mijesce w MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTWACH MŁODZIKÓW NA TORZE W KONKURENCJI – SPRINT DRUŻYNOWY;

* Jan Gabryelczyk - ZSL-G  (liceum) - I miejsce w rzucie młotem w  WOJEWÓDZKIM  MITYNGU KWALIFIKACYJNYM U18 I U20 W GDAŃSKU ORAZ I miejsce w rzucie młotem  w MITYNGU ",POWITANIE WIOSNY” W KIELCACH;

* Aleksandra Goszczyńska - ZSL-G (gimnazjum) - I miejsce w rzucie młotem i I miejsce w rzucie oszczepem w OGÓLNOPOLSKIM MITYNGU OTWARCIA SEZONU W CZĘSTOCHOWIE i W MITYNGU KOZLA W ŁODZI, I miejsce w rzucie młotem i III miejsce w rzucie oszczepem w MITYNGU "POWITANIE WIOSNY” W KIELCACH oraz III miejsce w rzucie młotem w MISTRZOSTWACH POLSKI LZS.

 

NAGRODY DRUŻYNOWE:

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1

•   I miejsce w powiecie zgierskim w MISTRZOSTWACH POWIATU ZGIERSKIEGO W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT:

1.     Iga Nalberczyńska
2.     Zuzanna Szremska
3.     Julia Rasińska
4.     Oliwia Melnyk
5.     Maja Kaczmarek
6.     Milena Szymańska
7.     Julia Rakowska
8.     Aleksandra Kubińska
9.     Wiktoria Dąbrowska
10.     Lidia Kleszcz
11.     Paulina Szcześniak
12.     Amelia Czubiak

opiekun: p. Paulina Hemka

•   II miejsce w powiecie zgierskim w MISTRZOSTWACH POWIATU ZGIERSKIEGO W  CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM:

1.    Iga Nalberczyńska
2.    Maja Kaczmarek
3.    Amelia Michalak
4.    Paulina Szcześniak
5.    Lidia Kleszcz
6.    Oliwia Melnyk

opiekun: p. Dariusz Kwiatkowski


•   III miejsce w województwie w TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ ,,Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”:

1.    Dawid Dąbrowski
2.    Piotr Dałek
3.    Damian Janicki
4.    Dawid Janicki
5.    Daniel Łazarczyk
6.    Alan Milczarek

opiekun: p. Paulina Hemka

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2

•   I miejsce w powiecie zgierskim w IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI PIŁCE KOSZYKOWEJ:

1.     Jakub Bogus
2.     Dorian Skalski
3.     Oskar Bursiak
4.     Jakub Grajek
5.     Hubert Majewski
6.     Bartłomiej Matyjasik
7.     Michał Pietrasiak
8.     Dawid Podlecki
9.     Michał Rojewski
10.     Kacper Śmiałek
11.     Robert Balcerak
12.     Jakub Kotecki

opiekun: p. Roman Włodarczyk

•    I miejsce  w powiecie zgierskim w ORLIKOWEJ LIDZE MISTRZÓW  –  W PIŁCE NOŻNEJ:

1.    Kacper Oraś
2.    Hubert Majewski
3.    Adrian Krakowiak
4.    Oskar Bursiak
5.    Aleksander Będor
6.    Alan Piórkowski
7.    Dawid Kotecki
8.    Jakub Suchenek
9.    Oskar Puchalski

drużyna ta w powiększonym składzie o  10. Dawida Przybysza zdobyła III miejsce  w powiecie zgierskim w IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – W PIŁCE NOŻNEJ
opiekun: p. Roman Włodarczyk

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

•    II miejsce w powiecie zgierskim i II miejsce w rejonie w SZTAFETOWYCH BIEGCH PRZEŁAJOWYCH "IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ”:

1.     Ksawier Bednarski
2.     Bartłomiej Felczyński
3.     Adam Kądzielawski
4.     Kacper Witczak
5.     Igor Radzikowski
6.     Julian Tracz
7.     Alan Lewandowski
8.     Brajan Witczak
9.     Szymon Kutermankiewicz
10.     Adrian Cieślak
11.     Michał Podsiadłowicz
12.     Oliwier Zych

opiekun: p. Tomasz Będor


GIMNAZJUM   MIEJSKIE


•    I miejsce w powiecie zgierskim, I miejsce w półfinale wojewódzkim i IV miejsce w finale wojewódzkim ORLIKOWEJ LIGI MISTRZÓW W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT:

1.    Oliwia Gajek
2.    Zuzanna Janicka
3.    Karolina Wojcieszek
4.    Dominika Garbula
5.    Aleksandra Kucińska
6.    Maria Roza
7.    Marta Abramowicz
8.    Daria Stępniewska
9.    Weronika Borowiak
10.     Aleksandra Wawrzyn
11.     Marika Marciniak

opiekun: p. Sylwester Jasiński

•    I miejsce w powiecie zgierskim, II miejsce w półfinale wojewódzkim i III miejsce w finale wojewódzkim ZAWODÓW SPORTOWYCH W SIATKÓWKĘ PLAŻOWĄ DZIEWCZĄT "GIMNAZJADA 2017”:

1.    Zuzanna Janicka
2.    Maria Roza

opiekun: p. Sylwester Jasiński


•   I miejsce w powiecie zgierskim, I miejsce w rejonie i V miejsce w województwie w ZAWODACH SPORTOWYCH W PIŁKĘ KOSZYKOWĄ CHŁOPCÓW "GIMNAZJADA 2017”:

1.    Jakub Adamczewski
2.    Tomasz Andrzejewski
3.    Bartosz Białczak
4.    Mikołaj Dałek
5.    Klaudiusz Gajda
6.    Oskar Kacperski
7.    Bartosz Kotecki
8.    Miłosz Małecki
9.    Oliwier Oliński
10.     Filip Rożniata
11.     Mateusz Wołowiec
12.     Dawid Zaręba

opiekun: p. Rafał Szulc

•  I miejsce w powiecie zgierskim, II miejsce w półfinale wojewódzkim w ZAWODACH SPORTOWYCH W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW "GIMNAZJADA 2017”

1.    Piotr Sobociński
2.    Michał Szcześniak
3.    Patryk Podlecki
4.    Kacper Osiński
5.    Marcel Miesiak
6.    Patryk Tuliński
7.    Kacper Leszczyński
8.    Eryk Jarzębski
9.    Maciej Benedykczak

opiekun: p. Przemysław Gibała

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

•   II miejsce w powiecie zgierskim w MISTRZOSTWACH POWIATU ZGIERSKIEGO W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ "LICEALIADA 2016/2017”:

1.    Dominik Miśkiewicz
2.    Oskar Koprowski
3.    Cezary Markus

opiekun: p. Sławomir Stopczyński
         
PULICZNE KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE


•    II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zgierskiego w Siatkówkę Plażową Dziewcząt  "Licealiada 2017”

•    I miejsce w półfinałach Wojewódzkich i awans do finałów Wojewódzkich w Siatkówkę Plażową Dziewcząt  - "Licealiada 2017”

•    I miejsce w finale Wojewódzkim w Siatkówkę Plażową Dziewcząt - "Licealiada 2017”

•    II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zgierskiego w Siatkówkę Dziewcząt "Licealiada 2017”

opiekun: p. Sylwester Jasiński

•    II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zgierskiego w Koszykówkę Dziewcząt  - "Licealiada  2017”

opiekun: p. Piotr Neyder

•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zgierskiego w Siatkówkę Plażową Chłopców ,,Licealiada 2017”

•    II miejsce w Półfinale Wojewódzkim i awans do Finałów Wojewódzkich w Siatkówkę Plażową Chłopców "Licealiada 2017”

•    II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zgierskiego w Siatkówkę Chłopców "Licealiada 2017”

opiekun: p. Marcin Moszczyński

•    I i III miejsce w X Wojewódzkim festiwalu Mikstów szkół ponadgimnazjalnych w Siatkówkę Plażową

opiekunowie: p. Sylwester Jasiński   i  p. Marcin Moszczyński
Reprezentanci:

1.    Dominika Hemka
2.    Aleksandra Koprowska
3.    Martyna Doardo
4.    Katarzyna Lis
5.    Aleksandra Kuczkowska
6.    Alicja Nita
7.    Patrycja Grzejszczak
8.    Mariola Szubert
9.    Natalia Zaręba
10.     Weronika Lewandowska
11.     Daria Owczarek
12.     Wiktoria Kłos
13.     Maciej Kwiatkowski
14.     Kacper Arkitek
15.     Wojciech Kukieła
16.     Adrian Mirowski
17.     Jarosław Nowakowski
18.     Patryk Kacperski
19.     Damian Krysztofczyk
20.     Konrad Dąbrowski
21.     Michał Sukiennik
22.     Szymon Kuciński

  LAUREACI KONKURSÓW I OLIMPIAD PRZEDMIOTOWYCH:


KONKURSY POWIATOWE:
* Marcin Kutermankiewicz, SP Nr 3 - Powiatowy konkurs „Wiem co jem” - I miejsce, opiekun: p. Grażyna Cieślak;

KONKURSY  WOJEWÓDZKIE:

1. WOJEWÓDZKI KONKURS GEOGRAFICZNY DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM

Tytuł finalisty

•    Igor Budny                                             GM
opiekun: p. Agata Wojcieszek


2.  WOJEWÓDZKI KONKURS ,,EKOLOGIA W MOIM DOMU”

I miejsce GRAND PRIX
•    Stanisław Kantorek                                  SP Nr 3
opiekun: p. Agnieszka Solińska

3. WOJEWÓDZKI KONKURS „ŚWIERSZCZYKOWE WIERSZYKI”

I miejsce

•    Amelia Szczerbiak                                   SP Nr 3
opiekun: p. Natalia Zuchowska

laureaci

•    Aleksandra Siniarska                               SP Nr 3
opiekun: p. Lidia Kucharek


•    Barbara Hara – Karlicka                          SP Nr  3
opiekun: p. Agnieszka Solińska


4. WOJEWÓDZKI KONKURS ORTOGRAFICZNY "Łódzkie kolorami malowane”

I miejsce

•    Weronika Stasiak                                  SP Nr 3
opiekun: p. Lidia Kucharek

W ramach konkursu dyktando pisali również nauczyciele, w którym 
p. Lidia Kucharek zajęła II miejsce


5. WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY ,,MAT  2017”

II miejsce

•    Mikołaj Kotecki                                      SP Nr 3

IV miejsce

•    Anna Szyda                                                   SP Nr 3
•    Mateusz Małek                                     SP Nr 3
opiekun: p. Alicja Ojrzyńska


6. WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY ,,MAKS  2017”

II miejsce

•    Krzysztof Rożniata                              SP Nr 3

IV miejsce

•    Kacper  Woźniak                                  SP Nr 3

V miejsce

•    Maksymilian Kotecki                             SP Nr 3
opiekun: p. Alicja Ojrzyńska

7. WOJEWÓDZKI KONKURS  "Łaciny Żywej”

 II miejsce

•    Aleksandra Sobczyńska                           PKLO
opiekun: p. Katarzyna Głogowska


8. WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY "Mały przyrodnik”

III miejsce w Województwie

•    Bruno Jezierski                                    SP Nr 1
opiekun: p. Ewelina Burdka


9. WOJEWÓDZKI KONKURS INFORMATYCZNY  "Zawodowiec 2017r.”

III miejsce
•    Dominika Antczak                                   GM
opiekun: p. Bogusława Kosiorek


10. WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ROSYJSKIEGO 

laureaci

•    Natalia Grochowalska                                  GM
•    Zuzanna Sierańska                                  GM
opiekun: p. Alina Filipczak

 

KONKURSY  OGÓLNOPOLSKIE:

1. OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY 
„25 lat Państwowej Straży Pożarnej  – Profesjonalni, sprawni, pomocni”

I miejsce 
•    Mikołaj Rożniata                                          GM
opiekun: p. Agnieszka Myszkowska

I miejsce w etapie Powiatowym
•    Aleksandra Siek                                          SP Nr 1
opiekun: p. Sylwia Polit – Kwiatkowska


I miejsce w etapie powiatowym
•    Piotr Burtka
opiekun: p. Dariusz Kwiatkowski                  ZSL-G   LICEUM

 

2. OGÓLNOPOLSKI KONKURS CZYTELNICZY "Stypendiada”

laureaci
•    Amelia Szczerbiak
•    Hanna Kobacka                                          
SP Nr 3
•    Nadia Janicka
opiekun:  p. Natalia Zuchowska

•    Maciej Maciejewski
opiekun:  p. Aleksandra Wielogórska             SP Nr 3


3.  III EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU HISTORYCZNEGO "TRADYCJA I PAMIĘĆ”

I miejsce w klasyfikacji indywidualnej
IV miejsce w turnieju wiedzy

•    Hubert Janicki                                  ZSL-G   GIMNAZJUM
opiekun: p. Magdalena Łysio


4. OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNO-RECYTATORSKI  "Czas Bożego Narodzenia”

II miejsce
•    Amelia Szczerbiak                         SP Nr 3
opiekun: p. Natalia Zuchowska


5. VI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MASZYN WODNYCH
 
II miejsce

•    Marcin Kowalczyk                               GM

III miejsce

•    Piotr Lebioda                                 GM
opiekun: p. Aneta Kałużna


6. OGÓLNOPOLSKI KONKURS LOGICZNEGO MYŚLENIA

IV miejsce w kraju

•    Maksymilian Kotecki                              SP Nr 3

V miejsce w kraju
•    Mikołaj Kotecki                                      SP Nr 3
opiekun: p. Alicja Ojrzyńska

 

7. OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY EDI ,,Biblia i przypowieści biblijne”

VIII miejsce
•    Sebastian Dałek                                SP Nr 1
opiekun: p. Mariola Bryk

 

8. OGÓLNOPOLSKI KONKURS O KS. JERZYM POPIEŁUSZCE

laureatka
•    Wiktoria Wrocławska                               SP Nr 3
opiekun: p. Katarzyna Balcerska

9.OGOLNOPOLSKI FESTIWAL SZTUKI MAŁEGO DZIECKA W ŁODZI  - KATEGORIA PLASTYCZNA

laureat

•    Mikołaj Kotecki                                       SP Nr 3
opiekun:  p. Alicja Ojrzyńska

KONKURSY  MIĘDZYNARODOWE:

1. KONKURS  MATEMATYCZNY "KANGUR”
wyróżnienia   SP Nr 1: 
•    Jeremi Wasiak
opiekun: p. Manuela Szcześniak

•    Adam Wroniecki
opiekun: p. Ewa Łaska

•    Iwo Zuchora
•    Antoni Abramowicz
opiekun: p. Agnieszka Brzeska

•    Magdalena Sibielak
•    Sebastian Dałek

opiekun: p. Jolanta Fortuniak

•    Zofia Warzycha
opiekun: p. Alicja Pietrasik


wyróżnienia   SP Nr 2: 
•    Anna Kret
•    Jakub Zwoliński
•    Aleksandra Grabowicz

opiekun: p. Małgorzata Pawłowska

wyróżnienia   SP Nr 3: 
•    Maksymilian Kotecki
•    Kacper Woźniak
•    Anna Szyda

opiekun: p. Alicja Ojrzyńska

2. MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY "Kangurek – Żaczek”

wyróżnienia   SP Nr 2: 

•    Julia Radomska
opiekun: p. Bożena Pakowska


KONKURSY DRUŻYNOWE:
1. OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY ,,Stypendiada wczesnoszkolna”

I miejsce uczniowie klasy IIc: 
•    Julia Kądzielawska
•    Zuzanna Malec
•    Zuzanna Skwierczyńska
•    Antoni Miesiak                                      
SP Nr 3
•    Julia Florczak
•    Nikola Rubaszewska
•    Alicja Kostrzewa
•    Maciej Maciejewski
•    Maksymilian Zatorski
•    Helena Witkowska

laureaci   uczniowie klasy IIc:

•    Kinga Grzegorz
•    Franciszek Krakowiak

opiekun:  p. Aleksandra Wielogórska


10. OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL SZTUKI MAŁEGO DZIECKA W ŁODZI

KATEGORIA DZIECIĘCA SCENA

laureaci   -   Klasa III a w następującym składzie

•    Alicja Walczak
•    Amelia Kierzek
•    Anna Szyda                                              
SP Nr 3
•    Emilia Wielogórska
•    Katarzyna Kędra
•    Kinga Kęsiak
•    Krzysztof Rożniata
•    Łukasz Tomczak

•    Maria Wieteska
•    Nikola Raczyńska
•    Wiktoria Tomczak
•    Zuzanna Lewandowska

opiekun:  p. Alicja Ojrzyńska

Ponadto kl. IIIa w składzie powiększonym o:

•    Kacper Głowacki     
•    Maksymilian Kotecki
•    Mikołaj Kotecki
•    Mateusz Małek
•    Julian Radzikowski
•    Jan Wojciechowski
•    Kacper Woźniak

zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Planeta Energii”.

 

REPREZENTANCI SZKOŁY - OSIĄGNIĘCI POZASZKOLNE

1.  I MIEJSCE W KONKURSIE WOKALNYM ,,Mikrofon 2017” – kategoria gimnazjum

    I  MIEJSCE W REGIONALNYM FESTIWALU PIOSENKI POLSKOJĘZYCZNEJ

    TYTUŁ GRAND PRIX W IX OTWARTYM KONKURSIE WOKALNYM ,,Mikrofon dla każdego”

•    Malwina Wojciechowska               GM

2 . PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT 

II miejsce w Województwie z drużyną Alles   

•    Maria Grudzień                            SP Nr 2

3. XXV EUROPEJSKI BIEG MŁODYCH OLIMPIJCZYKÓW 

III miejsce w Polsce   

•    Michalina Leszkiewicz                    SP Nr 2

4. PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT

III miejsce  w Województwie z drużyną Alles   

•    Marlena Kotecka                          SP Nr 2

•    Alicja Syska

•    Alicja Sęczkowska

•    Antonina Biernacka

•    Maja Kmieć

•    Anna Ziarnik

•    Zuzanna Michalak

•    Aleksandra Śliwkiewicz

•    Nikola Wilk

•    Julia Białek

 5. INYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE NA 800 m.

III miejsce w makroregionie  w Województwie Łódzkim i Świętokrzyskim

•    Lidia Kleszcz                           SP Nr 1

Ponadto: 

Nagroda za  wybitne osiągnięcia sportowe przyznane na podstawie Uchwały Nr LXVII/472/14 Rady Miejskiej w Głownie 

z dnia 27 sierpnia 2014r. w sprawie przyjęcia regulaminu określającego szczegółowe zasady, tryb przyznawania 

i pozbawiania oraz rodzaje i wysokość stypendiów sportowych, nagród i wyróżnień za osiągnięte wyniki sportowe.

 

GRATULUJEMY

 

Dane kontaktowe

 

Urząd Miejski w Głownie
ul. Młynarska 15
95-015 Głowno
Tel. (48) 42 719 11 51
Fax. (48) 42 719 11 51
e-mail: sekretariat_um@glowno.pl

Skrzynka podawcza na ePuap
/UMGlowno/Skrytka

Konto dochodów Budżetu Miasta Głowna
69 8787 0000 0024 6899 2000 0008
 

 

Godziny otwarcia

 

pon - piąt: 08:00 - 16:00

Godziny pracy kasy Urzędu

pon - piąt: 08:00 - 15:00

 

Dojazd

Lokalizacja gminy Głowno na mapie Polski
do góry

Stopka

Urząd Miasta w Głownie 2017. Creative Commons - CC BY 3.0
Licznik odwiedzin: 925

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.