GŁOWNO - Strona Miasta Głowna

Linki

Szybkie linki

Rotator top

  • -

Szybkie linki

  • Rzeka
    Mroga
  • Zalew
    Mrożyczka
  • Wydarzenia
    miejskie

Kalendarz

Dziś jest:
 19 stycznia 2019

Wyszukiwanie

Menu główne

Nawigacja

Nawigacja

Menu dodatkowe:

Kalendarium

«styczeń 2019»
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5 6
7 dzień: 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 dzień: 20
dzień: 21 22 23 dzień: 24 25 26 27
28 dzień: 29 30 31

Treść strony

Wiosenna Gala Taneczna

W sobotę, 3 czerwca 2017 r. w miejskiej hali sportowo-widowiskowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Głownie odbyła się ósma edycja konkursu tanecznego dla dzieci pod hasłem "Wiosenna Gala Taneczna". Organizatorem imprezy był Miejski Ośrodek Kultury przy współpracy SP2 i MZK w Głownie, a patronat nad nią objął Burmistrz Głowna.

Swe umiejętności taneczne zaprezentowali na parkiecie tancerze z dziecięco-młodzieżowych zespołów tanecznych z Głowna i Strykowa. Miejski Ośrodek Kultury w Głownie reprezentowały dwa zespoły: Iskierki oraz Gold, natomiast Ośrodek Kultury i Rekreacji w Strykowie zespół Agat. Łącznie w konkursie wystąpiło 16 grup tanecznych i 8 solistek w kategorii powyżej lat 12. 

Tegoroczną Galę Taneczną poprowadziła Magdalena Dratkiewicz, absolwentka wydziału aktorskiego PWSFTViT w Łodzi, która wcieliła się w sympatyczną postać Koziołka Matołka.

Taneczne zmagania oceniło jury w składzie:

Aleksandra Markiewicz - nauczycielka, tancerka tańca towarzyskiego;

Joanna Kośmider - długoletnia tancerka zespołów Gold Głowno i Agat Stryków;

Katarzyna Jaskulska - długoletnia tancerka zespołu Agat Stryków i była instruktor zespołu GOLD .

Jury przyznało miejsca i wyróżnienia zarówno w kategoriach zespołowych, jak i prezentacjach solowych.

Kategoria Zespół – wyniki

Tytuł „Grupa Mistrzowska” przyznano grupie Gold I oraz Agat III.

I miejsce zespoły: Gold II, Gold III, Agat V, Agat VI

II miejsce zespoły: Gold IV, Agat VII

III miejsca zespoły: Gold V, Iskierki II i Iskierki IV, Agat VIII i Agat IX.

 Wyróżnieniem nagrodzono dzieci z zespołu Iskierki I, i Iskierki III  

Prezentacje solowe odbyły się w jednej kategorii wiekowej powyżej lat 12. Najlepszymi solistkami tanecznymi gali okazały się:

I miejsce: Kasia Cichowska MOK Głowno

II miejsce: Zosia Piestrzeniewicz - OKiR Stryków

III miejsce: Paulina Kowalska OKiR Stryków

Wyróżnienie: Amelka Latosiewicz MOK Głowno. 

Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni tancerze zarówno w prezentacjach solowych, jak i zespołowych otrzymali pamiątkowe medale. 
Podziękowano również instruktorkom za przygotowanie zespołów i solistek. Dwa medale ”Super Instruktor” za prezentację zespołów Gold i Agat oraz  solistek otrzymała instruktorka choreografka Agnieszka Waszkiewicz, taki sam medal przyznano również instruktorce zespołu Iskierki z Głowna Ewie Kowalskiej-Brodek. 

Autor: MOK Głowno

 

Dane kontaktowe

 

Urząd Miejski w Głownie
ul. Młynarska 15
95-015 Głowno
Tel. (48) 42 719 11 51
Fax. (48) 42 719 11 51
e-mail: sekretariat@glowno.pl

Skrzynka podawcza na ePuap
/UMGlowno/skrytka

Konto dochodów Budżetu Miasta Głowna
69 8787 0000 0024 6899 2000 0008
 

 

Godziny otwarcia

 

pon - piąt: 08:00 - 16:00

Godziny pracy kasy Urzędu

pon - piąt: 08:00 - 15:00

 

Dojazd

Lokalizacja gminy Głowno na mapie Polski
do góry

Stopka

Urząd Miasta w Głownie 2019. Creative Commons - CC BY 3.0
Licznik odwiedzin: 2950

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.
baner toplayer
Żałoba narodowa