GŁOWNO - Strona Miasta Głowna

Linki

Szybkie linki

Rotator top

 • -
 • -
 • -
 • -
 • -

Szybkie linki

Kalendarz

Dziś jest:
 16 stycznia 2018

Wyszukiwanie

Nawigacja

Menu dodatkowe:

Kalendarium

«styczeń 2018»
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 dzień: 12 13 dzień: 14
15 16 17 dzień: 18 19 20 dzień: 21
22 23 dzień: 24 25 26 27 28
29 30 31
 • MAJ/CZERWIEC – Rodzinny Piknik Biegowy
  MAJ/CZERWIEC – Rodzinny Piknik Biegowy
  To impreza plenerowa łącząca sportową rywalizację z aktywnym, rodzinnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Patronuje jej Burmistrz Głowna. Co roku przyciąga kilkuset zawodników w wieku od dwóch do kilkudziesięciu lat.
 • MAJ – Festiwal Orkiestr Dętych
  MAJ – Festiwal Orkiestr Dętych
  Organizatorem tej imprezy plenerowej jest Miejski Ośrodek Kultury w Głownie. Co roku gromadzi ona na plenerowej scenie w Głownie blisko 400 muzyków. Festiwal łączy w sobie prezentację muzyczną z piknikiem. Uczestników konkursu ocenia profesjonalne jury złożone z wykształconych muzyków, kapelmistrzów i nauczycieli gry na instrumentach.
 • GRUDZIEŃ - Mikołajkowy Piknik Rodzinny
  GRUDZIEŃ - Mikołajkowy Piknik Rodzinny
  zimowy piknik w atmosferze nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia z Mikołajem, Królową Śniegu, Elfami, a w roku 2013 - także z żywymi reniferami. Słowem - super rodzinna zabawa mimo chłodu!
 • SIERPIEŃ – Spływ kajakowy MROGA TROPHY
  SIERPIEŃ – Spływ kajakowy MROGA TROPHY
  To impreza z długoletnią już tradycją. W roku 2015 odbędzie się jej dwunasta edycja. Co roku na trasie spływu nurtem rzeki Mrogi rywalizuje kilkudziesięciu śmiałków. Swą wytrzymałość i determinację testują na około 5-kilometrowej trasie spływu z Dmosina do Głowna. Uczestnicy spływu zmuszeni są miejscami do przenoszenia kajaków i pokonywania rozmaitych przeszkód.
 • WRZESIEŃ - Artystyczne Spotkania Seniorów „CZAR JESIENI”
  WRZESIEŃ - Artystyczne Spotkania Seniorów „CZAR JESIENI”
  W roku 2013 odbędzie się już VI edycja tej cenionej zwłaszcza przez seniorów imprezy. Patronuje jej Burmistrz Głowna, a rokrocznie przyciąga ona do Głowna zespoły wokalne, instrumentalno-wokalne, kapele ludowe, solistów, gawędziarzy, kabarety oraz inne formacje artystyczne tworzone przez seniorów z terenu całego Regionu Łódzkiego.

Treść strony

TK Alles Głowno - Żaczki czwarte w Wojewódzkiej Lidze Żaczek do lat 12

W dniu 25.03.2017 w Kutnie odbyły się rozgrywki finałowe w ramach Wojewódzkiej Ligi Żaczek. Zawodniczki TK Alles Głowno wywalczyły czwarte miejsce. 

W pierwszym meczu zawodniczki Alles Basket Głowno zmierzyły się z KKS Pro-Basket Kutno - drużyną, która w tym sezonie wyszła zwycięsko ze wszystkich spotkań. Zawodniczki z Kutna od razu narzuciły swoje tempo gry, wyszły na prowadzenie i zwiększały swoją przewagę. Głownianki zachowały sportową postawę i dzielnie walczyły do samego końca meczu. Bardzo ciężki mecz skończył się dla reprezentantek Głowna porażką 26:54. W drugim meczu o 3 miejsce dziewczęta z Allesu zmierzyły się z PTK Suwary Pabianice. W pierwszej połowie meczu toczyła się wyrównana walka „punkt za punkt”, po pierwszej połowie widniał remis 15:15. W drugiej części spotkania, podczas gdy Suwary zaczęły się rozkręcać, głowniankom trudno było odnaleźć skupienie i popełniły kilka błędów, które przesądziły o losie tego spotkania. W rezultacie Pabianice wyszły na prowadzenie, które utrzymało się do końca meczu. Ostatecznie zawodniczki PTK Suwary zwyciężyły 46:31.
Żaczki Allesu zajmują 4 miejsce w Lidze, w której w tym sezonie zmierzyło się aż 14 zespołów.
Alles Basket Głowno- KKS PRO-Basket Kutno- 26:54
Alles: Miazek Aida 12, Bogusiewicz Adrianna 7, Kuper Amelia 2, Szychowska Weronika 2, Rakowska Julia 2, Deptuła Zuzanna 1, Kotecka Malena, Kubińska Aleksandra, Kotecka Maja, Borkowska Justyna, Lis Zuzanna, Frątczak Maria, Lis Aleksandra, Śliwkiewicz Zuzanna, Szadkowska Małgorzata, Krzeszewska Patrycja, Adamczewska Klaudia
Alles Basket Głowno- PTK Suwary Pabianice – 31:46
Alles: Kuper Amelia, Miazek Aida, Bogusiewicz Adrianna, Śliwkiewicz Zuzanna, Szadkowska Małgorzata, Krzeszewska Patrycja, Kubińska Aleksandra, Deptuła Zuzanna, Kotecka Malena, Kotecka Maja, Adamczewska Klaudia, Lis Zuzanna, Szychowska Weronika, Frątczak Maria, Lis Aleksandra, Rakowska Julia, Borkowska Justyna

Udział zawodniczek w rozgrywkach Wojewódzkiej Ligi Koszykówki Dziewcząt był współfinansowany ze środków otrzymanych od Gminy Miasta Głowno w ramach dotacji na realizację zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniana kultury fizycznej i sportu.

Autor: TK Alles Głowno

 

Dane kontaktowe

 

Urząd Miejski w Głownie
ul. Młynarska 15
95-015 Głowno
Tel. (48) 42 719 11 51
Fax. (48) 42 719 11 51
e-mail: sekretariat_um@glowno.pl

Skrzynka podawcza na ePuap
/UMGlowno/Skrytka

Konto dochodów Budżetu Miasta Głowna
69 8787 0000 0024 6899 2000 0008
 

 

Godziny otwarcia

 

pon - piąt: 08:00 - 16:00

Godziny pracy kasy Urzędu

pon - piąt: 08:00 - 15:00

 

Dojazd

Lokalizacja gminy Głowno na mapie Polski
do góry

Stopka

Urząd Miasta w Głownie 2018. Creative Commons - CC BY 3.0
Licznik odwiedzin: 1019

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.