GŁOWNO - Strona Miasta Głowna

Linki

Szybkie linki

Rotator top

 • -
 • -
 • -
 • -
 • -

Szybkie linki

Kalendarz

Dziś jest:
 20 listopada 2017

Wyszukiwanie

Nawigacja

Menu dodatkowe:

Kalendarium

«listopad 2017»
P W Ś C P S N
1 2 3 4 dzień: 5
6 7 8 9 10 dzień: 11 12
13 dzień: 14 15 dzień: 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 dzień: 26
27 28 29 30
 • SIERPIEŃ – Święto Miasta
  SIERPIEŃ – Święto Miasta
  Obchody Święta Miasta. Od roku 2012 odbywają się w formule jednodniowej. Impreza ta łączy koncerty gwiazd muzycznych z piknikiem i atrakcjami dla całych rodzin. Impreza ta przyciąga rokrocznie nad głowieńską Mrożyczkę kilka tysięcy osób, wśród nich nie tylko mieszkańców Głowna i najbliższych okolic, ale także mieszkańców dalszych zakątków Regionu Łódzkiego i kraju.
 • MAJ – Festiwal Orkiestr Dętych
  MAJ – Festiwal Orkiestr Dętych
  Organizatorem tej imprezy plenerowej jest Miejski Ośrodek Kultury w Głownie. Co roku gromadzi ona na plenerowej scenie w Głownie blisko 400 muzyków. Festiwal łączy w sobie prezentację muzyczną z piknikiem. Uczestników konkursu ocenia profesjonalne jury złożone z wykształconych muzyków, kapelmistrzów i nauczycieli gry na instrumentach.
 • SIERPIEŃ – Spływ kajakowy MROGA TROPHY
  SIERPIEŃ – Spływ kajakowy MROGA TROPHY
  To impreza z długoletnią już tradycją. W roku 2015 odbędzie się jej dwunasta edycja. Co roku na trasie spływu nurtem rzeki Mrogi rywalizuje kilkudziesięciu śmiałków. Swą wytrzymałość i determinację testują na około 5-kilometrowej trasie spływu z Dmosina do Głowna. Uczestnicy spływu zmuszeni są miejscami do przenoszenia kajaków i pokonywania rozmaitych przeszkód.
 • GRUDZIEŃ - Mikołajkowy Piknik Rodzinny
  GRUDZIEŃ - Mikołajkowy Piknik Rodzinny
  zimowy piknik w atmosferze nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia z Mikołajem, Królową Śniegu, Elfami, a w roku 2013 - także z żywymi reniferami. Słowem - super rodzinna zabawa mimo chłodu!
 • PAŹDZIERNIK – Ogólnopolski Przegląd „Taneczne Wiktorie”
  PAŹDZIERNIK – Ogólnopolski Przegląd „Taneczne Wiktorie”
  To prawdziwe święto tańca. Jego organizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury w Głownie. Imprezie patronuje Burmistrz Głowna, a odbywa się ona w Hali Sportowo-Widowiskowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Głownie. Ostatnia edycja przyciągnęła ponad 700 tancerzy z całej Polski.

Treść strony

Świąteczna akcja na rzecz Przytuliska w Głownie

Zachęcamy do zapoznania się z apelem Towarzystwa Przyjaciół Zwierząt Arkadia w Głownie dotyczącego świątecznej akcji na rzecz Przytuliska w Głownie:

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do udziału w trzeciej już edycji akcji "Paczka dla Zwierzaczka" organizowanej przez Wolontariuszy w Przytulisku dla Zwierząt w Głownie i Członków Towarzystwa Przyjaciół Zwierząt "Arkadia" w Głownie, które opiekuje się Przytuliskiem.
Psy i koty z Przytuliska dla Zwierząt w Głownie już mają wprawę z pisaniu listów do Św. Mikołaja. Proszą więc o karmę, witaminy, zabawki, nowe posłania… choć tak naprawdę głęboko w sercu każdego z nich jest dom. Rozumieją jednak, że zwierzęta nie mogą być prezentami świątecznymi, tylko świadomą, przemyślaną decyzją o nowym członku rodziny, dlatego ogromną radość sprawią im prezenty, które dostaną. Pomóżmy wspólnie napełnić ich budy i kojce świąteczną magią, sprawmy, by ten szczęśliwy czas był dla nich również wyjątkowy.

Aby przygotować prezent dla psa lub kota należy wejść na stronę: http://www.przytuliskoglowno.pl/paczkadlazwierzaczka/, wybrać sobie zwierzę (lub kilka!), przeczytać list do Św. Mikołaja i zabrać się do działania. Pierwsze, co należy zrobić, to wysłać mail na adres: kasia@przytuliskoglowno.pl i podać w nim imię (imiona) wybranego zwierzaka. Następnie przygotowujemy paczkę lub przekazujemy na konto TPZ „Arkadia” w Głownie darowiznę na jej zakup.

Na prezenty czekamy do 21 grudnia 2016 r. :) A co będzie się działo później?

Zapraszamy wszystkich Darczyńców i Przyjaciół Przytuliska dla Zwierząt w Głownie na wielki finał, podczas którego wspólnie rozpakujemy prezenty i wręczymy je zwierzakom. Spotykamy się na miejscu w Przytulisku 23 grudnia o godzinie 11.00. 
 
Szczegóły akcji, informacje o możliwości przekazania prezentów wolontariuszom w całej Polsce znajdziecie Państwo w załącznej informacji prasowej na dole strony.
 

Do pobrania:

Dane kontaktowe

 

Urząd Miejski w Głownie
ul. Młynarska 15
95-015 Głowno
Tel. (48) 42 719 11 51
Fax. (48) 42 719 11 51
e-mail: sekretariat_um@glowno.pl

Skrzynka podawcza na ePuap
/UMGlowno/Skrytka

Konto dochodów Budżetu Miasta Głowna
69 8787 0000 0024 6899 2000 0008
 

 

Godziny otwarcia

 

pon - piąt: 08:00 - 16:00

Godziny pracy kasy Urzędu

pon - piąt: 08:00 - 15:00

 

Dojazd

Lokalizacja gminy Głowno na mapie Polski
do góry

Stopka

Urząd Miasta w Głownie 2017. Creative Commons - CC BY 3.0
Licznik odwiedzin: 1515

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.