GŁOWNO - Strona Miasta Głowna

Linki

Szybkie linki

Rotator top

 • -
 • -
 • -
 • -
 • -

Szybkie linki

Kalendarz

Dziś jest:
 17 listopada 2018

Wyszukiwanie

Nawigacja

Menu dodatkowe:

Kalendarium

«listopad 2018»
P W Ś C P S N
1 2 3 4
5 6 7 8 dzień: 9 10 11
12 dzień: 13 14 15 16 dzień: 17 18
19 20 21 22 23 24 dzień: 25
26 27 28 29 30
 • MAJ/CZERWIEC – Rodzinny Piknik Biegowy
  MAJ/CZERWIEC – Rodzinny Piknik Biegowy
  To impreza plenerowa łącząca sportową rywalizację z aktywnym, rodzinnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Patronuje jej Burmistrz Głowna. Co roku przyciąga kilkuset zawodników w wieku od dwóch do kilkudziesięciu lat.
 • SIERPIEŃ – Spływ kajakowy MROGA TROPHY
  SIERPIEŃ – Spływ kajakowy MROGA TROPHY
  To impreza z długoletnią już tradycją. W roku 2015 odbędzie się jej dwunasta edycja. Co roku na trasie spływu nurtem rzeki Mrogi rywalizuje kilkudziesięciu śmiałków. Swą wytrzymałość i determinację testują na około 5-kilometrowej trasie spływu z Dmosina do Głowna. Uczestnicy spływu zmuszeni są miejscami do przenoszenia kajaków i pokonywania rozmaitych przeszkód.
 • PAŹDZIERNIK – Ogólnopolski Przegląd „Taneczne Wiktorie”
  PAŹDZIERNIK – Ogólnopolski Przegląd „Taneczne Wiktorie”
  To prawdziwe święto tańca. Jego organizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury w Głownie. Imprezie patronuje Burmistrz Głowna, a odbywa się ona w Hali Sportowo-Widowiskowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Głownie. Ostatnia edycja przyciągnęła ponad 700 tancerzy z całej Polski.
 • WRZESIEŃ - Artystyczne Spotkania Seniorów „CZAR JESIENI”
  WRZESIEŃ - Artystyczne Spotkania Seniorów „CZAR JESIENI”
  W roku 2013 odbędzie się już VI edycja tej cenionej zwłaszcza przez seniorów imprezy. Patronuje jej Burmistrz Głowna, a rokrocznie przyciąga ona do Głowna zespoły wokalne, instrumentalno-wokalne, kapele ludowe, solistów, gawędziarzy, kabarety oraz inne formacje artystyczne tworzone przez seniorów z terenu całego Regionu Łódzkiego.
 • MAJ/CZERWIEC – Rodzinny Piknik Biegowy
  MAJ/CZERWIEC – Rodzinny Piknik Biegowy
  To impreza plenerowa łącząca sportową rywalizację z aktywnym, rodzinnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Patronuje jej Burmistrz Głowna. Co roku przyciąga kilkuset zawodników w wieku od dwóch do kilkudziesięciu lat.

Treść strony

Świąteczna akcja na rzecz Przytuliska w Głownie

Zachęcamy do zapoznania się z apelem Towarzystwa Przyjaciół Zwierząt Arkadia w Głownie dotyczącego świątecznej akcji na rzecz Przytuliska w Głownie:

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do udziału w trzeciej już edycji akcji "Paczka dla Zwierzaczka" organizowanej przez Wolontariuszy w Przytulisku dla Zwierząt w Głownie i Członków Towarzystwa Przyjaciół Zwierząt "Arkadia" w Głownie, które opiekuje się Przytuliskiem.
Psy i koty z Przytuliska dla Zwierząt w Głownie już mają wprawę z pisaniu listów do Św. Mikołaja. Proszą więc o karmę, witaminy, zabawki, nowe posłania… choć tak naprawdę głęboko w sercu każdego z nich jest dom. Rozumieją jednak, że zwierzęta nie mogą być prezentami świątecznymi, tylko świadomą, przemyślaną decyzją o nowym członku rodziny, dlatego ogromną radość sprawią im prezenty, które dostaną. Pomóżmy wspólnie napełnić ich budy i kojce świąteczną magią, sprawmy, by ten szczęśliwy czas był dla nich również wyjątkowy.

Aby przygotować prezent dla psa lub kota należy wejść na stronę: http://www.przytuliskoglowno.pl/paczkadlazwierzaczka/, wybrać sobie zwierzę (lub kilka!), przeczytać list do Św. Mikołaja i zabrać się do działania. Pierwsze, co należy zrobić, to wysłać mail na adres: kasia@przytuliskoglowno.pl i podać w nim imię (imiona) wybranego zwierzaka. Następnie przygotowujemy paczkę lub przekazujemy na konto TPZ „Arkadia” w Głownie darowiznę na jej zakup.

Na prezenty czekamy do 21 grudnia 2016 r. :) A co będzie się działo później?

Zapraszamy wszystkich Darczyńców i Przyjaciół Przytuliska dla Zwierząt w Głownie na wielki finał, podczas którego wspólnie rozpakujemy prezenty i wręczymy je zwierzakom. Spotykamy się na miejscu w Przytulisku 23 grudnia o godzinie 11.00. 
 
Szczegóły akcji, informacje o możliwości przekazania prezentów wolontariuszom w całej Polsce znajdziecie Państwo w załącznej informacji prasowej na dole strony.
 

Do pobrania:

Dane kontaktowe

 

Urząd Miejski w Głownie
ul. Młynarska 15
95-015 Głowno
Tel. (48) 42 719 11 51
Fax. (48) 42 719 11 51
e-mail: sekretariat_um@glowno.pl

Skrzynka podawcza na ePuap
/UMGlowno/skrytka

Konto dochodów Budżetu Miasta Głowna
69 8787 0000 0024 6899 2000 0008
 

 

Godziny otwarcia

 

pon - piąt: 08:00 - 16:00

Godziny pracy kasy Urzędu

pon - piąt: 08:00 - 15:00

 

Dojazd

Lokalizacja gminy Głowno na mapie Polski
do góry

Stopka

Urząd Miasta w Głownie 2018. Creative Commons - CC BY 3.0
Licznik odwiedzin: 3360

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.