GŁOWNO - Strona Miasta Głowna

Linki

Szybkie linki

Rotator top

Szybkie linki

Kalendarz

Dziś jest:
 23 lipca 2021

Wyszukiwanie

Nawigacja

Nawigacja
 • Inne | 
 • 2016 | 
 • Świąteczna akcja na rzecz Przytuliska w Głownie | 

Menu dodatkowe:

Kalendarium

«lipiec 2021»
P W Ś C P S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
 • PAŹDZIERNIK – Ogólnopolski Przegląd „Taneczne Wiktorie”
  PAŹDZIERNIK – Ogólnopolski Przegląd „Taneczne Wiktorie”
  To prawdziwe święto tańca. Jego organizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury w Głownie. Imprezie patronuje Burmistrz Głowna, a odbywa się ona w Hali Sportowo-Widowiskowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Głownie. Ostatnia edycja przyciągnęła ponad 700 tancerzy z całej Polski.
 • WRZESIEŃ - Artystyczne Spotkania Seniorów „CZAR JESIENI”
  WRZESIEŃ - Artystyczne Spotkania Seniorów „CZAR JESIENI”
  W roku 2013 odbędzie się już VI edycja tej cenionej zwłaszcza przez seniorów imprezy. Patronuje jej Burmistrz Głowna, a rokrocznie przyciąga ona do Głowna zespoły wokalne, instrumentalno-wokalne, kapele ludowe, solistów, gawędziarzy, kabarety oraz inne formacje artystyczne tworzone przez seniorów z terenu całego Regionu Łódzkiego.
 • MARZEC – Ogólnopolski Festiwal Piosenek Anny Jantar
  MARZEC – Ogólnopolski Festiwal Piosenek Anny Jantar
  Impreza odbywa się pod patronatem Burmistrza Głowna i ma już dziesięcioletnią tradycję. Organizowana jest przez Miejski Ośrodek Kultury w Głownie. Co roku do sali widowiskowej MOK w Głownie przyciąga ona utalentowanych młodych wokalistów z całego Regionu Łódzkiego i najdalszych nawet zakątków kraju.
 • SIERPIEŃ – Spływ kajakowy MROGA TROPHY
  SIERPIEŃ – Spływ kajakowy MROGA TROPHY
  To impreza z długoletnią już tradycją. W roku 2015 odbędzie się jej dwunasta edycja. Co roku na trasie spływu nurtem rzeki Mrogi rywalizuje kilkudziesięciu śmiałków. Swą wytrzymałość i determinację testują na około 5-kilometrowej trasie spływu z Dmosina do Głowna. Uczestnicy spływu zmuszeni są miejscami do przenoszenia kajaków i pokonywania rozmaitych przeszkód.
 • CZERWIEC – Głowno w Projekcie Plażówka
  CZERWIEC – Głowno w Projekcie Plażówka
  W sąsiedztwie plaży i kąpieliska na zalewie Mrożyczka w Głownie funkcjonują boiska do piłki plażowej, z których chętnie korzystają miłośnicy tej dyscypliny sportowej. W roku 2012 Głowno włączone zostało do Projektu Plażówka. Od tej chwili kolejne edycje turnieju odbywają się również w ramach Projektu Plażówka.

Treść strony

 • -

Świąteczna akcja na rzecz Przytuliska w Głownie

Zachęcamy do zapoznania się z apelem Towarzystwa Przyjaciół Zwierząt Arkadia w Głownie dotyczącego świątecznej akcji na rzecz Przytuliska w Głownie:

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do udziału w trzeciej już edycji akcji "Paczka dla Zwierzaczka" organizowanej przez Wolontariuszy w Przytulisku dla Zwierząt w Głownie i Członków Towarzystwa Przyjaciół Zwierząt "Arkadia" w Głownie, które opiekuje się Przytuliskiem.
Psy i koty z Przytuliska dla Zwierząt w Głownie już mają wprawę z pisaniu listów do Św. Mikołaja. Proszą więc o karmę, witaminy, zabawki, nowe posłania… choć tak naprawdę głęboko w sercu każdego z nich jest dom. Rozumieją jednak, że zwierzęta nie mogą być prezentami świątecznymi, tylko świadomą, przemyślaną decyzją o nowym członku rodziny, dlatego ogromną radość sprawią im prezenty, które dostaną. Pomóżmy wspólnie napełnić ich budy i kojce świąteczną magią, sprawmy, by ten szczęśliwy czas był dla nich również wyjątkowy.

Aby przygotować prezent dla psa lub kota należy wejść na stronę: http://www.przytuliskoglowno.pl/paczkadlazwierzaczka/, wybrać sobie zwierzę (lub kilka!), przeczytać list do Św. Mikołaja i zabrać się do działania. Pierwsze, co należy zrobić, to wysłać mail na adres: kasia@przytuliskoglowno.pl i podać w nim imię (imiona) wybranego zwierzaka. Następnie przygotowujemy paczkę lub przekazujemy na konto TPZ „Arkadia” w Głownie darowiznę na jej zakup.

Na prezenty czekamy do 21 grudnia 2016 r. :) A co będzie się działo później?

Zapraszamy wszystkich Darczyńców i Przyjaciół Przytuliska dla Zwierząt w Głownie na wielki finał, podczas którego wspólnie rozpakujemy prezenty i wręczymy je zwierzakom. Spotykamy się na miejscu w Przytulisku 23 grudnia o godzinie 11.00. 
 
Szczegóły akcji, informacje o możliwości przekazania prezentów wolontariuszom w całej Polsce znajdziecie Państwo w załącznej informacji prasowej na dole strony.
 

Dane kontaktowe

 

Urząd Miejski w Głownie
ul. Młynarska 15
95-015 Głowno
Tel. (48) 42 719 11 51
e-mail: sekretariat@glowno.pl

Skrzynka podawcza na ePuap
/UMGlowno/skrytka

Konto dochodów Budżetu Miasta Głowna:
69 8787 0000 0024 6899 2000 0008

Konto opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi:
14 8787 0000 0024 6899 2000 0028

Godziny pracy

 

poniedziałek - piątek: 08:00 - 16:00

Kasa urzędu czynna:

poniedziałek - piątek: 08:00 - 15:00

 

Dojazd

 • Lokalizacja gminy Głowno na mapie Polski
do góry

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.