GŁOWNO - Strona Miasta Głowna

Linki

Szybkie linki

Rotator top

Szybkie linki

Kalendarz

Dziś jest:
 24 lipca 2021

Wyszukiwanie

Nawigacja

Nawigacja
 • 2015 | 
 • Nabór drużyn do Turnieju Rodzin od 15 do 31 lipca | 

Menu dodatkowe:

Kalendarium

«lipiec 2021»
P W Ś C P S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
 • WRZESIEŃ - Artystyczne Spotkania Seniorów „CZAR JESIENI”
  WRZESIEŃ - Artystyczne Spotkania Seniorów „CZAR JESIENI”
  W roku 2013 odbędzie się już VI edycja tej cenionej zwłaszcza przez seniorów imprezy. Patronuje jej Burmistrz Głowna, a rokrocznie przyciąga ona do Głowna zespoły wokalne, instrumentalno-wokalne, kapele ludowe, solistów, gawędziarzy, kabarety oraz inne formacje artystyczne tworzone przez seniorów z terenu całego Regionu Łódzkiego.
 • MAJ – Festiwal Orkiestr Dętych
  MAJ – Festiwal Orkiestr Dętych
  Organizatorem tej imprezy plenerowej jest Miejski Ośrodek Kultury w Głownie. Co roku gromadzi ona na plenerowej scenie w Głownie blisko 400 muzyków. Festiwal łączy w sobie prezentację muzyczną z piknikiem. Uczestników konkursu ocenia profesjonalne jury złożone z wykształconych muzyków, kapelmistrzów i nauczycieli gry na instrumentach.
 • CZERWIEC – Głowno w Projekcie Plażówka
  CZERWIEC – Głowno w Projekcie Plażówka
  W sąsiedztwie plaży i kąpieliska na zalewie Mrożyczka w Głownie funkcjonują boiska do piłki plażowej, z których chętnie korzystają miłośnicy tej dyscypliny sportowej. W roku 2012 Głowno włączone zostało do Projektu Plażówka. Od tej chwili kolejne edycje turnieju odbywają się również w ramach Projektu Plażówka.
 • MAJ/CZERWIEC – Rodzinny Piknik Biegowy
  MAJ/CZERWIEC – Rodzinny Piknik Biegowy
  To impreza plenerowa łącząca sportową rywalizację z aktywnym, rodzinnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Patronuje jej Burmistrz Głowna. Co roku przyciąga kilkuset zawodników w wieku od dwóch do kilkudziesięciu lat.
 • MAJ/CZERWIEC – Rodzinny Piknik Biegowy
  MAJ/CZERWIEC – Rodzinny Piknik Biegowy
  To impreza plenerowa łącząca sportową rywalizację z aktywnym, rodzinnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Patronuje jej Burmistrz Głowna. Co roku przyciąga kilkuset zawodników w wieku od dwóch do kilkudziesięciu lat.

Treść strony

 • -

Nabór uczestników Turnieju Rodzin przedłużony do 15 sierpnia

Jeszcze do 15 sierpnia 2015 roku Urząd Miejski w Głownie przyjmuje zgłoszenia uczestników Turnieju Rodzin, który zostanie rozegrany 22 sierpnia 2015 r. i będzie częścią plenerowego hawajsko-brazylijskiego pikniku rodzinnego w ramach tegorocznego Święta Miasta.

Do 31 lipca zgłosiła się jedna rodzina. Poszukujemy jeszcze pięciu sześcioosobowych drużyn. Przypomnijmy, że pierwotnie warunkiem koniecznym było to, by członkowie każdej sześcioosobowej drużyny byli spokrewnieni. Z powodu niekompletnego naboru - zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią - obecnie dopuszczamy do rywalizacji drużyny złożone z osób niespokrewnionych. Warunek konieczny jest tylko taki,  że muszą to być nadal 3 osoby dorosłe oraz 3 dzieci w wieku 10-16 lat.  Zwycięzcy turnieju otrzymają nagrody ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Zgierzu. Pierwsza nagroda to 2000 zł dla drużyny, druga - 1000 zł, zaś III - 500 zł. Wszyscy zawodnicy turnieju tj. 36 osób otrzyma pamiątkowe medale i drobniejsze upominki ufundowane przez kolejnych sponsorów.

Początek turniejowej rywalizacji zaplanowano na godz. 15.00. Rozegranych zostanie od 4 do 6 konkurencji.  Będą wśród nich rywalizacje celnościowe, sprawnościowe na czas, jak również zabawna sztafeta rodzinna. Organizator dopuszcza również konkurencje quizowe – z zakresu wiedzy o Głownie (w zakresie dostępnym na oficjalnej stronie miasta Głowna www.glowno.pl). Bliższe szczegóły dotyczące konkurencji - po 10 sierpnia. Zgłoszenia do Turnieju Rodzin przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną na adres turniejrodzin@glowno.pl.

O udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń. Formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego (w przypadku dzieci) do pobrania poniżej.

REGULAMIN
1. W turnieju bierze udział 6 rodzinnych drużyn szęścioosobowych.
2. Każda drużyna rodzinna składa się z: 3 dorosłych i 3 dzieci w wieku 10-16 lat.
3. Każda drużyna występuje pod wspólną nazwą, która oddaje charakter rodzinnej zabawy wielopokoleniowej. Zgłoszenie wyłącznie na przygotowanej karcie zgłoszeniowej (do pobrania u dołu tej strony) należy przesyłać od dnia 15.08.2015 r. wyłącznie drogą mailową na adres turniejrodzin@glowno.pl

4.Podczas turnieju rozegranych zostanie od 4 do 6 konkurencji. Początek rywalizacji nastąpi o godz. 15.00.
5. O zwycięstwie zdecyduje łączna ilość punktów zdobytych przez całą drużynę we wszystkich konkurencjach. Drużyna zdobywa w każdej konkurencji: za I miejsce -  6 pkt., za II – 5 pkt. , za III – 4 pkt., za IV – 3 pkt., za V – 2 pkt. i za miejsce VI – 1 pkt. W konkurencjach z cyklu kto pierwszy – o zwycięstwie decyduje kolejność, zaś w konkurencjach na czas – pomiar czasu dokonany przez sędziego.
6.Część konkurencji drużyny rozegrają jednocześnie, a część w dwóch blokach (po uprzednim losowaniu grup startowych – w każdym bloku wystartują trzy drużyny w tych samych konkurencjach).
7.Przed każdą z konkurencji prowadzący udzieli szczegółowych informacji o zasadach obowiązujących podczas danej  konkurencji.
9. Zawodnicy nie są ubezpieczeni, rywalizacja ma formę zabawy.
10.Zawodnicy każdej drużyny otrzymają od organizatora koszulki w jednym kolorze.
11.Wszyscy zawodnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy bez względu na zajęte miejsce w turnieju oraz pamiątkowe medale.
12. Pierwsze trzy drużyny otrzymają nagrody.

13. Fundatorem nagród jest Gmina Miasta Głowno oraz sponsorzy

14. Organizator zapewnia zawodnikom wodę oraz przekąskę

15. Zawodnicy zobowiązani są do przestrzegania zasad fair play i do stosowania się ściśle do poleceń i sygnałów wyznaczonego sędziego. Niesportowe zachowania będą karane dyskwalifikacją.

Formularz zgłoszeniowy oraz oświedczenie rodzica/opiekuna prawnego (w przypadku dzieci) do pobrania poniżej:

Dane kontaktowe

 

Urząd Miejski w Głownie
ul. Młynarska 15
95-015 Głowno
Tel. (48) 42 719 11 51
e-mail: sekretariat@glowno.pl

Skrzynka podawcza na ePuap
/UMGlowno/skrytka

Konto dochodów Budżetu Miasta Głowna:
69 8787 0000 0024 6899 2000 0008

Konto opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi:
14 8787 0000 0024 6899 2000 0028

Godziny pracy

 

poniedziałek - piątek: 08:00 - 16:00

Kasa urzędu czynna:

poniedziałek - piątek: 08:00 - 15:00

 

Dojazd

 • Lokalizacja gminy Głowno na mapie Polski
do góry

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.