GŁOWNO - Strona Miasta Głowna

Linki

Szybkie linki

Rotator top

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Szybkie linki

Kalendarz

Dziś jest:
 24 sierpnia 2017

Wyszukiwanie

Nawigacja

Menu dodatkowe:

Kalendarium

«sierpień 2017»
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5 dzień: 6
7 8 9 10 11 12 dzień: 13
14 15 16 17 18 dzień: 19 dzień: 20
21 22 23 24 25 dzień: 26 dzień: 27
28 29 30 31
  • MAJ/CZERWIEC – Rodzinny Piknik Biegowy
    MAJ/CZERWIEC – Rodzinny Piknik Biegowy
    To impreza plenerowa łącząca sportową rywalizację z aktywnym, rodzinnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Patronuje jej Burmistrz Głowna. Co roku przyciąga kilkuset zawodników w wieku od dwóch do kilkudziesięciu lat.
  • MAJ – Festiwal Orkiestr Dętych
    MAJ – Festiwal Orkiestr Dętych
    Organizatorem tej imprezy plenerowej jest Miejski Ośrodek Kultury w Głownie. Co roku gromadzi ona na plenerowej scenie w Głownie blisko 400 muzyków. Festiwal łączy w sobie prezentację muzyczną z piknikiem. Uczestników konkursu ocenia profesjonalne jury złożone z wykształconych muzyków, kapelmistrzów i nauczycieli gry na instrumentach.
  • SIERPIEŃ – Rodzinna Re-Kreacja nad Mrożyczką
    SIERPIEŃ – Rodzinna Re-Kreacja nad Mrożyczką
    W okresie wakacji w Głownie na terenie rekreacyjnym nad głowieńskim zalewem Mrożyczka (przy ul. Zgierskiej i Swoboda) odbywa się wiele plenerowych imprez weekendowych. W roku 2015 będą to tematyczne pikniki rodzinne w ramach Kreatywnego Lata Rodzinnego w Głownie.
  • GRUDZIEŃ - Mikołajkowy Piknik Rodzinny
    GRUDZIEŃ - Mikołajkowy Piknik Rodzinny
    zimowy piknik w atmosferze nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia z Mikołajem, Królową Śniegu, Elfami, a w roku 2013 - także z żywymi reniferami. Słowem - super rodzinna zabawa mimo chłodu!
  • MARZEC – Ogólnopolski Festiwal Piosenek Anny Jantar
    MARZEC – Ogólnopolski Festiwal Piosenek Anny Jantar
    Impreza odbywa się pod patronatem Burmistrza Głowna i ma już dziesięcioletnią tradycję. Organizowana jest przez Miejski Ośrodek Kultury w Głownie. Co roku do sali widowiskowej MOK w Głownie przyciąga ona utalentowanych młodych wokalistów z całego Regionu Łódzkiego i najdalszych nawet zakątków kraju.

Treść strony

Wyniki wyborów samorządowych 2014

Frekwencja na terenie miasta wyniosła 45,92 %

Wynik głosowania i wynik wyborów BURMISTRZA GŁOWNA

 

Lp.

Nazwisko i imię

Zgłoszony przez
Komitet Wyborczy

Liczba głosów ważnych

poparcie w %

1

Ruciński Andrzej Jan

Komitet Wyborczy PSL

*

*

*

*

3

0

4

5,60%

2

Jędrzejczak Tomasz Radosław

KW Prawo i Sprawiedliwość

*

*

*

*

6

5

0

11,98%

3

Janeczek Grzegorz Witold

KW  Platforma Obywatelska RP

*

*

*

2

4

0

7

44,36%

4

Waśkiewicz Albert Marek

KWW Bezpartyjny Samorząd

*

*

*

*

7

2

4

13,34%

5

Szajder Magdalena Maria

KWW "Magdaleny Szajder"

*

*

*

*

8

6

9

16,02%

6

Kuciński Jerzy Marceli

KWW Jerzego Kucińskiego

*

*

*

*

4

7

2

8,70%

Razem

*

*

*

5

4

2

6

100%

 

Żaden z kandydatów nie uzyskał liczby głosów uprawniającej do wygranej w I turze. Do II tury wyborów, która odbędzie się 30 listopada 2014 r. przeszli dwaj kandydaci, którzy uzyskali największą liczbę głosów:

Lp.

Nazwisko i imię - imiona

Zgłoszony przez
Komitet Wyborczy

Liczba głosów i % poparcie

1

Janeczek Grzegorz Witold

KW  Platforma Obywatelska RP

2.407 głosów (44,36%)

2

Szajder Magdalena Maria

KWW "Magdaleny Szajder"

869 głosów (16,02%)

 

 

Wyniki głosowania do Rady Miejskiej

 

Okręg wyborczy nr 1

1

MOSZCZYŃSKI Janusz Eugeniusz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

*

*

*

2

1

2

GOCEK Tomasz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjny Samorząd, Lista nr 19

*

*

*

3

1

3

DĄBROWSKI Waldemar
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Kucińskiego, Lista nr 18

*

*

*

1

9

4

WAWRZYN Krzysztof Antoni
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Magdaleny Szajder", Lista nr 22

*

*

*

9

3

5

MIAZEK Michał
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, Lista nr 4

*

*

*

7

2

6

WIELUNIECKI Roman Jacek
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

*

4

1

7

MITRĘGA Elżbieta Bronisława
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców "Geotermia Głowno", Lista nr 27

*

*

*

3

4

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

WAWRZYN Krzysztof Antoni

zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Magdaleny Szajder", Lista nr  22

*

*

*

9

3

 

Okręg wyborczy nr 2

1

GWÓŹDŹ Mirosław Lucjan
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

*

*

*

1

9

2

KRAWCZYK Katarzyna Maria
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjny Samorząd, Lista nr 19

*

*

*

3

4

3

KOTYNIAK Dominik Ireneusz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Kucińskiego, Lista nr 18

*

*

*

1

8

4

OSIŃSKI Jerzy Wojciech
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

*

5

3

5

WASIAK Wojciech Józef
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Miasto Głowno, Lista nr 20

*

*

*

*

8

6

GĄSIOROWSKI Piotr Janusz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Magdaleny Szajder", Lista nr 22

*

*

*

5

1

7

JASIŃSKI Sylwester Eugeniusz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, Lista nr 4

*

*

*

4

3

8

LISOWSKI Maciej Krzysztof
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Macieja Lisowskiego, Lista nr 26

*

*

1

5

9

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

LISOWSKI Maciej Krzysztof

zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Macieja Lisowskiego, Lista nr  26

*

*

1

5

9

 

Okręg wyborczy nr 3

1

HAJDUK Jakub Henryk
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Magdaleny Szajder", Lista nr 22

*

*

1

1

6

2

CHWEDCZUK VEL ŁUKASIŃSKI Łukasz Dawid
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjny Samorząd, Lista nr 19

*

*

*

2

3

3

PIEKARSKA-KMIEĆ Ewa Jadwiga
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

*

3

8

4

MILCZAREK Przemysław Andrzej
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, Lista nr 4

*

*

1

4

9

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

MILCZAREK Przemysław Andrzej

zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, Lista nr  4

*

*

1

4

9

 

Okręg wyborczy nr 4

1

ROMAŃCZUK Anna Aneta
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjny Samorząd, Lista nr 19

*

*

*

2

6

2

SZUBIELAK Ireneusz Adam
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, Lista nr 4

*

*

1

0

6

3

GAWROŃSKI Krzysztof
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Magdaleny Szajder", Lista nr 22

*

*

*

2

7

4

MYSZYŃSKI Szymon
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

*

4

2

5

MŁYNARCZYK Dariusz Tomasz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

*

*

1

2

6

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

MŁYNARCZYK Dariusz Tomasz

zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr  1

*

*

1

2

6

 

Okręg wyborczy nr 5

1

PEREK Wacława Stefania
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

*

*

*

1

4

2

KRET Tomasz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjny Samorząd, Lista nr 19

*

*

*

5

8

3

GORZKIEWICZ Ryszard Bogdan
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Magdaleny Szajder", Lista nr 22

*

*

*

9

1

4

STOPCZYŃSKI Sławomir Stefan
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

1

2

2

5

WIECZORKOWSKI Tomasz Grzegorz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, Lista nr 4

*

*

*

8

3

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

STOPCZYŃSKI Sławomir Stefan

zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr  3

*

*

1

2

2

 

Okręg wyborczy nr 6

1

FABIJAŃSKA Ewa Anna
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Ewy Fabijańskiej, Lista nr 28

*

*

*

9

3

2

ĆWIKLIŃSKI Mirosław Kazimierz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

*

*

*

5

8

3

ŁUKASZEWSKI Tadeusz Roman
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Magdaleny Szajder", Lista nr 22

*

*

*

5

9

4

PEL Marek Wojciech
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

*

8

3

5

ORAŚ Grzegorz Jacek
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, Lista nr 4

*

*

1

0

2

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

ORAŚ Grzegorz Jacek

zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, Lista nr  4

*

*

1

0

2

 

Okręg wyborczy nr 7

1

SZCZEŚNIAK Waldemar Krzysztof
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Kucińskiego, Lista nr 18

*

*

*

3

6

2

PROŚNIAK Rafał Konrad
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Magdaleny Szajder", Lista nr 22

*

*

*

6

4

3

GAŁĄZKA Michał
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

*

5

9

4

PILARSKA Beata
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, Lista nr 4

*

*

1

8

0

5

GUNI Aleksandra Beata
zgłoszona przez Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem, Lista nr 6

*

*

*

5

0

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i została wybrana radną:

PILARSKA Beata

zgłoszona przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, Lista nr  4

*

*

1

8

0

 

Okręg wyborczy nr 8

1

ANDRUSZKIEWICZ Tomasz Andrzej
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

*

2

4

2

BALCERSKI Jan
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jana Balcerskiego, Lista nr 23

*

*

*

8

8

3

BĘDOR Tomasz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, Lista nr 4

*

*

*

6

4

4

WESOŁOWSKA Katarzyna Agata
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjny Samorząd, Lista nr 19

*

*

*

5

4

5

KASZUBA Henryka Jadwiga
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców "Magdaleny Szajder", Lista nr 22

*

*

*

3

3

6

ZWOLIŃSKI Jacek Wojciech
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Stowarzyszenie "Przyjazne Miasto", Lista nr 21

*

*

*

1

4

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

BALCERSKI Jan

zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jana Balcerskiego, Lista nr  23

*

*

*

8

8

 

 

Okręg wyborczy nr 9

1

WIELOGÓRSKI Piotr Adam
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Miasto Głowno, Lista nr 20

*

*

*

4

3

2

GODZISZEWSKA Halina Krystyna
zgłoszona przez Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem, Lista nr 6

*

*

*

1

3

3

PAROL Krzysztof
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Magdaleny Szajder", Lista nr 22

*

*

*

7

6

4

SZEWCZYK Ewa Monika
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

*

*

*

*

6

5

GRABOWICZ Ewa Jolanta
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

*

3

4

6

TOMCZAK Grzegorz Paweł
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Moje Głowno", Lista nr 25

*

*

*

7

4

7

PACHOLCZYK Mirosława
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Kucińskiego, Lista nr 18

*

*

*

2

1

8

RADZIKOWSKI Krzysztof Edward
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, Lista nr 4

*

*

*

5

8

9

PIÓRKOWSKI Grzegorz Stanisław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjny Samorząd, Lista nr 19

*

*

*

3

5

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

PAROL Krzysztof

zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Magdaleny Szajder", Lista nr  22

*

*

*

7

6

 

Okręg wyborczy nr 10

1

SZAJDER Magdalena Maria
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców "Magdaleny Szajder", Lista nr 22

*

*

1

3

6

2

GOLCZYK Bogusław Jan
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Kucińskiego, Lista nr 18

*

*

*

6

4

3

ŚWIĘTOSŁAWSKI Rafał Janusz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

*

6

2

4

DĘBSKI Tomasz Narcyz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, Lista nr 4

*

*

*

6

5

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i została wybrana radną:

SZAJDER Magdalena Maria

zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców "Magdaleny Szajder", Lista nr  22

*

*

1

3

6

 

 

Okręg wyborczy nr 11

1

BALEJA Wojciech
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wojciecha Balei, Lista nr 24

*

*

*

8

5

2

DOBROGOWSKI Paweł
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Kucińskiego, Lista nr 18

*

*

*

*

9

3

SZCZERBIAK Damian
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

*

2

9

4

SULARZ Roman Marek
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, Lista nr 4

*

*

*

6

8

5

KOWALSKI Marceli
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Stowarzyszenie "Przyjazne Miasto", Lista nr 21

*

*

*

5

8

6

MIZIOŁEK Lucyna Urszula
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców "Magdaleny Szajder", Lista nr 22

*

*

*

6

1

7

RUCIŃSKI Andrzej Jan
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

*

*

*

3

9

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

BALEJA Wojciech

zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wojciecha Balei, Lista nr  24

*

*

*

8

5

 

Okręg wyborczy nr 12

1

ZUCHORA Jarosław Józef
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjny Samorząd, Lista nr 19

*

*

*

5

2

2

ROMANOWICZ Hanna Maria
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców "Magdaleny Szajder", Lista nr 22

*

*

*

9

5

3

SZREMSKA Bożena Anna
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, Lista nr 4

*

*

*

4

7

4

SZKUP Grzegorz Bronisław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

*

*

1

4

7

5

STASZEWSKA Marta Sylwia
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

*

5

7

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

SZKUP Grzegorz Bronisław

zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr  1

*

*

1

4

7

 

Okręg wyborczy nr 13

1

BEMBENEK Agnieszka
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

*

*

*

3

9

2

KUBIAK Marek Paweł
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, Lista nr 4

*

*

*

6

3

3

PODSIADŁOWICZ Mariusz Kazimierz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Kucińskiego, Lista nr 18

*

*

*

1

6

4

SZUBERT Bogusław Wojciech
zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem, Lista nr 6

*

*

*

1

6

5

KAŁUŻA Hubert Sylwester
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

*

5

0

6

KOŁODZIEJ Elżbieta Maria
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców "Magdaleny Szajder", Lista nr 22

*

*

*

8

0

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i została wybrana radną:

KOŁODZIEJ Elżbieta Maria

zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców "Magdaleny Szajder", Lista nr  22

*

*

*

8

0

 

Okręg wyborczy nr 14

1

WSZOŁEK Beata Elżbieta
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, Lista nr 4

*

*

1

8

4

2

PACH Damian Maciej
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

*

8

1

3

KRYSICKI Piotr Marcin
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

*

*

*

2

4

4

BARTOSZUK-ĆWIEK Anna Maria
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Kucińskiego, Lista nr 18

*

*

*

2

6

5

LASZKIEWICZ Krzysztof Ryszard
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Magdaleny Szajder", Lista nr 22

*

*

1

4

1

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymała i została wybrana radną:

WSZOŁEK Beata Elżbieta

zgłoszona przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, Lista nr  4

*

*

1

8

4

 

Okręg wyborczy nr 15

1

SĘDZIAK Alina Elżbieta
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjny Samorząd, Lista nr 19

*

*

1

0

0

2

KOBACKI Przemysław Jerzy
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Magdaleny Szajder", Lista nr 22

*

*

1

0

8

3

SKWIERCZYŃSKI Jacek Stanisław
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, Lista nr 4

*

*

*

7

5

4

KRZESZEWSKA Monika Katarzyna
zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Kucińskiego, Lista nr 18

*

*

*

3

0

5

KOSTRZEWA Marek
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Lista nr 1

*

*

*

1

8

6

FILIPCZYK Tomasz
zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Lista nr 3

*

*

*

3

6

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymał i został wybrany radnym:

KOBACKI Przemysław Jerzy

zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "Magdaleny Szajder", Lista nr  22

*

*

1

0

8

 

Wyniki wyborów do Rady Powiatu Zgierskiego

Wybory do Sejmiku Województwa Łódzkiego

Dane kontaktowe

 

Urząd Miejski w Głownie
ul. Młynarska 15
95-015 Głowno
Tel. (48) 42 719 11 51
Fax. (48) 42 719 11 51
e-mail: sekretariat_um@glowno.pl

Skrzynka podawcza na ePuap
/UMGlowno/Skrytka

Konto dochodów Budżetu Miasta Głowna
69 8787 0000 0024 6899 2000 0008
 

 

Godziny otwarcia

 

pon - piąt: 08:00 - 16:00

Godziny pracy kasy Urzędu

pon - piąt: 08:00 - 15:00

 

Dojazd

Lokalizacja gminy Głowno na mapie Polski
do góry

Stopka

Urząd Miasta w Głownie 2017. Creative Commons - CC BY 3.0
Licznik odwiedzin: 3734

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.
baner toplayer
Dzień Głowna 2017