GŁOWNO - Strona Miasta Głowna

Linki

Szybkie linki

Rotator top

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Szybkie linki

Kalendarz

Dziś jest:
 24 listopada 2017

Wyszukiwanie

Nawigacja

Menu dodatkowe:

Kalendarium

«listopad 2017»
P W Ś C P S N
1 2 3 4 dzień: 5
6 7 8 9 10 dzień: 11 12
13 dzień: 14 15 dzień: 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 dzień: 26
27 28 29 30
  • MARZEC – Ogólnopolski Festiwal Piosenek Anny Jantar
    MARZEC – Ogólnopolski Festiwal Piosenek Anny Jantar
    Impreza odbywa się pod patronatem Burmistrza Głowna i ma już dziesięcioletnią tradycję. Organizowana jest przez Miejski Ośrodek Kultury w Głownie. Co roku do sali widowiskowej MOK w Głownie przyciąga ona utalentowanych młodych wokalistów z całego Regionu Łódzkiego i najdalszych nawet zakątków kraju.
  • SIERPIEŃ – Święto Miasta
    SIERPIEŃ – Święto Miasta
    Obchody Święta Miasta. Od roku 2012 odbywają się w formule jednodniowej. Impreza ta łączy koncerty gwiazd muzycznych z piknikiem i atrakcjami dla całych rodzin. Impreza ta przyciąga rokrocznie nad głowieńską Mrożyczkę kilka tysięcy osób, wśród nich nie tylko mieszkańców Głowna i najbliższych okolic, ale także mieszkańców dalszych zakątków Regionu Łódzkiego i kraju.
  • GRUDZIEŃ - Mikołajkowy Piknik Rodzinny
    GRUDZIEŃ - Mikołajkowy Piknik Rodzinny
    zimowy piknik w atmosferze nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia z Mikołajem, Królową Śniegu, Elfami, a w roku 2013 - także z żywymi reniferami. Słowem - super rodzinna zabawa mimo chłodu!
  • PAŹDZIERNIK – Ogólnopolski Przegląd „Taneczne Wiktorie”
    PAŹDZIERNIK – Ogólnopolski Przegląd „Taneczne Wiktorie”
    To prawdziwe święto tańca. Jego organizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury w Głownie. Imprezie patronuje Burmistrz Głowna, a odbywa się ona w Hali Sportowo-Widowiskowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Głownie. Ostatnia edycja przyciągnęła ponad 700 tancerzy z całej Polski.
  • MAJ – Rodzinny Piknik Biegowy
    MAJ – Rodzinny Piknik Biegowy To impreza plenerowa łącząca sportową rywalizację z aktywnym, rodzinnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Patronuje jej Burmistrz Głowna. Co roku gromadzi blisko 400 zawodników w wieku od kilku do kilkudziesięciu lat.

Treść strony

Burmistrz nagrodził najlepszych uczniów i sportowców w roku szkolnym 2013/2014

19 uczniów z najwyższymi średnimi ocen, 25 laureatów konkursów m.in. przedmiotowych i artystycznych oraz ponad 100 zdobywców sportowych laurów odebrało w czwartek, 26 czerwca 2014 r. gratulacje, dyplomy, statuetki i puchary oraz nagrody książkowe z rąk Burmistrza Głowna Grzegorza Janeczka oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Głownie, Grzegorza Szkupa.

Uroczystość odbyła się w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Głownie. Poniżej lista wszystkich nagrodzonych:

 
 
NAJLEPSI    UCZNIOWIE
 
 
L.P.
 
IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA
 
 
ŚREDNIA
OCEN
 
NAZWA PLACÓWKI
 
 
1.
 
Katarzyna Pabjan
 
5,89
 
Gimnazjum Miejskie
 
 
2.
 
Zuzanna Janicka
 
5,83
 
Szkoła Podstawowa Nr 2
 
 
3.
 
Zuzanna Sobierajczyk
 
5,75
 
Szkoła Podstawowa Nr 2
 
 
4.
 
Milena Walczak
 
5,75
 
Szkoła Podstawowa Nr 2
 
 
5.
 
Aleksandra Pietrzak
 
5,66
 
Szkoła Podstawowa Nr 1
 
 
6.
 
Adrianna Wilk
 
5,59
 
Gimnazjum Miejskie
 
 
7.
 
Zofia Błaszczyk
 
5,50
 
Szkoła Podstawowa Nr 1
 
 
8.
 
Oliwia Majtczak
 
5,50
 
Szkoła Podstawowa Nr 3
 
 
9.
 
Dominika Krzeszewska
 
5,50
 
Gimnazjum Miejskie
 
 
10.
 
Natalia Kaczorowska
 
5,43
 
Zespół Szkół
Licealno − Gimnazjalnych (LO)
 
 
11.
 
Michał Szcześniak
 
5,36
 
Szkoła Podstawowa Nr 1
 
 
12.
 
Weronika Kaźmierczak
 
5,33
 
Szkoła Podstawowa Nr 3
 
 
13.
 
Oliwia Bliźniewska
 
5,25
 
Szkoła Podstawowa Nr 3
 
 
14.
 
Agata Kowalczyk
 
5,25
 
Szkoła Podstawowa Nr 3
 
 
15.
 
Julia Krzeszewska
 
5,25
 
Szkoła Podstawowa Nr 3
 
 
16.
 
Kacper Walichnowski
 
5,21
 
Zespół Szkół
Licealno − Gimnazjalnych (SGP)
 
 
17.
 
Karolina Michalska
 
5,20
 
Publiczne Katolickie LO
 
 
18.
 
Dawid Krzeszewski
 
5, 10
 
Zespół Szkół Nr 1
 
 
19.
 
Natalia Grabowicz
 
4,93
 
Zespół Szkół Specjalnych
 
 
 
 
LAUREACI KONKURSÓW I OLIMPIAD PRZEDMIOTOWYCH
 
KONKURSY POWIATOWE
 
 
1.  POWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY
II miejsce
  • Karolina Żuchowska                 SP Nr 2
opiekun: p. Magdalena Majcher
 
2. POWIATOWY KONKURS CZYTELNICZY „JULIUSZ VERNE”
I miejsce
  • Aleksandra Pietrzak                 SP Nr 1
opiekun: p. Małgorzata Kostrzewa
 
 
KONKURSY OKRĘGOWE i REJONOWE
 
1. OKRĘGOWA XLV OLIMPIADA JĘZYKA ROSYJSKIEGO
 
8  miejsce  w  eliminacjach  II  stopnia
  • Marika Sobczak                        ZSL-G  (LO)
opiekun: p. Izolda Wesołowska
 
 
2. VI REGIONALNA  OLIMPIADA  BIOLOGICZNO-CHEMICZNA
 
I miejsce
  • Natalia Grabowicz                    ZSS
opiekun: p. Justyna Oskroba
 
 
KONKURSY  WOJEWÓDZKIE
 
1. WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ROSYJSKIEGO
 
I miejsce w powiecie   (finalistka etapu wojewódzkiego)
  • Monika Siek                              GM
opiekun: p. Alina Filipczak
 
2.  WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY  „Zabierz mnie tam wyobraźnią”
 
III miejsce    
1.  Antoni Tracz                             SP Nr 3
opiekun: p. Katarzyna Balcerska
 
I miejsce    
2. Jan Kośka                                SP Nr 1
opiekun: p. Małgorzata Kostrzewa
 
3.  WOJEWÓDZKI KONKURS   „Mały przyrodnik"
 
II miejsce    
1. Weronika Stasiak                      SP Nr 3
I miejsce    
2. Stanisław Kantorek                           SP Nr 3
opiekun: p. Natalia Zuchowska
 
4.  WOJEWÓDZKI KONKURS  Z WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE
 
laureatka   
  • Natalia Kucińska                       GM
opiekun: p. Ewa Sztylak
 
5.  WOJEWÓDZKI    KONKURS   „Mój list z widowni”
 
I miejsce     –   w  kategorii  prac  literackich
  • Aleksandra Pietrzak                           SP Nr 1
opiekun: p. Małgorzata Kostrzewa
 
I miejsce     –   w  kategorii  prac  plastycznych
  • Paulina Szcześniak                           SP Nr 1
opiekun: p. Ewa Łaska
 
KONKURSY  OGÓLNOPOLSKIE
 
1.  OGÓLNOPOLSKI   KONKURS   Z  JĘZYKA  ANGIELSKIEGO  FOX
  • Kondrad Kruk                      ZSL-G  (Sportowe Gimnazjum Powiatowe Nr 2)
opiekun: p. Anna Rakowska      
 
2. OGÓLNOPOLSKI   KONKURS   HISTORYCZNY
 
VI miejsce
  • Hubert Olejnik                      SP Nr 1
opiekun: p. Agnieszka Brzeska      
 
3. IX OLIMPIADA  MATEMATYCZNA  GIMNAZJALISTÓW
 
 laureat
  • Mieszko Zimny                  GM
    opiekun: p. Elżbieta Ćwiklińska
 
 
4. OGÓLNOPOLSKA  OLIMPIADA  WIEDZY  Z  JĘZYKA  ANGIELSKIEGO
 
 laureaci III stopnia
1. Aleksandra Dróżka                            SP Nr 3
2. Julia Zuchora                                      SP Nr 3
         opiekun: p. Wioleta Kunecka - Kędra
       
         5.  OGÓLNOPOLSKI         TURNIEJ        WIEDZY      POŻARNICZEJ
                                      „Młodzież Zapobiega Pożarom”
 
I miejsce na szczeblu powiatowym
  • Katarzyna Pabjan                              GM
          opiekun: p. Tomasz Rożniata
 
         KONKURSY  MIĘDZYNARODOWE
 
1. KONKURS  MATEMATYCZNY  ,,KANGUR”
 
wyróżnienia:
1. Michał Szcześniak                              SP Nr 1
2. Hubert Olejnik                                              SP Nr 1
3. Michał Wojcieszek                              SP Nr 1
4. Jakub Wesołowski                             SP Nr 1
opiekun: p. Jolanta Fortuniak
 
5. Stanisław Wójtowicz                          SP Nr 2
6. Henryk Wójtowicz                               SP Nr 2
opiekun: p. Małgorzata Pawłowska
 
bardzo dobry wynik:
7. Anna Kret                                          SP Nr 2
opiekun: p. Zofia Figurska

 

OSIĄGNIĘCIA   SPORTOWE


–   INDYWIDUALNE   –


Finały „CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH”

SP Nr 3


1.    III miejsce  w finałach powiatowych -  brązowy medal

•     Katarzyna Antczak – bieg na 60m, skok w dal
•     Maria Roza – skok w dal
•     Julia Ojrzyńska – skok w dal
•     Paulina Ługowska – rzut piłeczką palantową
•     Aleksandra Kucińska – bieg na 300m

opiekun:   p. Jarosław Chałubiec

2.    II miejsce w finałach powiatowych -  srebrny medal

•     Martyna Witkowska – rzut piłeczką palantową
•     Julia Marciniak – skok w dal, bieg na 60m
•     Adrianna Parol – bieg na 300m

opiekun:   p. Jarosław Chałubiec

3.    I miejsce w finałach powiatowych -  złoty medal

•     Oliwia Bliźniewska – skok w dal, bieg na 60m
•     Adrianna Parol – rzut piłeczką palantową

opiekun:   p. Jarosław Chałubiec

4.    III miejsce w finałach ogólnopolskich
     
     (I miejsce w finałach powiatowych -  złoty medal)

•     Aleksandra Goszczyńska – rzut piłeczką palantową

opiekun:   p. Jarosław Chałubiec


5.    I miejsce w finałach ogólnopolskich w skoku wzwyż
       (I miejsce w finałach powiatowych -  złoty medal)

oraz

II miejsce w powiecie w indywidualnych biegach przełajowych

IV miejsce w województwie w Orlikowej Lidze Mistrzów w skoku wzwyż

•    Weronika Kaźmierczak

opiekun:   p. Jarosław Chałubiec


ORLIKOWA LIGA MISTRZÓW W SKOKU WZWYŻ

IV miejsce w województwie

•     Aleksandra Wawrzyn             SP 3

opiekun:   p. Jarosław Chałubiec


VI REGIONALNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA W LEKKIEJ ATLETYCE

I miejsce  -   bieg na 100m

I miejsce  -   rzut piłeczką palantową

•     Justyna Witczak            ZSS

opiekun:   p. Maciej Lisowski


MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO MŁODZIKÓW

II miejsce w rzucie oszczepem

I miejsce w rzucie młotem i pchnięciu kulą   (najlepszy wynik w historii Polski wśród 14-latek !!!)

•      Angelika Woźniak            GM

trener:   p. Mieczysław Szymajda

 

–  DRUŻYNOWE   –


1.    SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1

•     POWIATOWY TURNIEJ W MINIKOSZYKÓWKĘ CHŁOPCÓW

III miejsce

1.    Damian Bilski
2.    Tomasz Witczak
3.    Albert Waśkiewicz
4.    Karol Kołodziejczyk
5.    Dawid Szymczak
6.    Michał Szcześniak
7.    Filip Szremski
8.    Jakub Adamczewski
9.    Dominik Skolimowski
10.    Piotr Lebioda
11.    Oskar Kacperski

opiekun: p. Dariusz Kwiatkowski


2.    SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2

MINIPIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT

III miejsce  w powiecie

1.    Zuzanna Janicka
2.    Natalia Ziarnik
3.    Marika Marciniak
4.    Julia Rosińska
5.    Oliwia Gajek
6.    Maja Kret
7.    Daria Stępniewska
8.    Julianna Dziedzińska
9.    Patrycja Kluska

opiekun: p. Agata Lisiewska

 

PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW


•     I miejsce w powiecie – Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Chłopców

1.    Olaf Andrzejewski
2.    Bartłomiej Grzyb
3.    Gabriel Wasilewski
4.    Kacper Osiński
5.    Patryk Podlecki
6.    Oskar Sadowski
7.    Piotr Sobociński
8.    Patryk Tuliński
9.    Jakub Będor
10.    Piotr Jasiński
11.    Dominik Kaleta
12.    Dawid Madra
13.    Miłosz Sadowski
opiekun: p. Roman Włodarczyk

•     I miejsce w rejonie – Orlikowa Liga Mistrzów w Piłce Nożnej Chłopców

1.    Olaf Andrzejewski
2.    Bartłomiej Grzyb
3.    Patryk Podlecki
4.    Piotr Sobociński
5.    Dominik Kaleta
6.    Miłosz Sadowski
opiekun: p. Roman Włodarczyk

•     III miejsce w województwie – Finał Województwa Łódzkiego XIV Turnieju

               Z PODWÓRKA NA STADION o Puchar Tymbarku „U12”

1.    Bartłomiej Grzyb
2.    Gabriel Wasilewski
3.    Kacper Osiński
4.    Patryk Podlecki
5.    Patryk Tuliński
6.    Piotr Sobociński
7.    Jakub Będor
8.    Piotr Jasiński
opiekun: p. Roman Włodarczyk


3.    SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3


CZWÓRBÓJ LEKOATLETYCZNY


•      II miejsce  w powiecie

1.    Bartosz Kotecki
2.    Oliwier Oliński
3.    Mateusz Madra
4.    Maciej Piestrzeniewicz
5.    Marceli Miesiak
6.    Damian Żak

opiekun: p. Tomasz Będor


•      II miejsce  w powiecie,   II miejsce w rejonie,   V miejsce w województwie
   
1.    Oliwia Bliźniewska
2.    Maria Roza
3.    Aleksandra Goszczyńska
4.    Martyna Witkowska
5.    Aleksandra Kucińska
6.    Weronika Kaźmierczak
7.    Julia Marciniak

opiekun: p. Jarosław Chałubiec

 


4.    GIMNAZJUM   MIEJSKIE

                                   SIATKÓWKA DZIEWCZĄT


•     I miejsce w mistrzostwach powiatu i II miejsce w rejonie  - GIMNAZJADA 2014

1.    Dominika Hemka
2.    Aleksandra Koprowska
3.    Katarzyna Pabjan
4.    Dominika Krzeszewska
5.    Nikola Gorąca
6.    Karolina Miśkiewicz
7.    Aleksandra Dębska
8.    Maja Roza
9.    Otylia Strajch
10.    Aleksandra Kuczkowska
11.    Adrianna Rożniata
12.    Angelika Woźniak
13.    Alicja Nita
14.    Klaudia Borowiak
15.    Maria Dąbkowska
opiekun: p. Sylwester Jasiński

•    V miejsce w województwie – Łódzka Amatorska I Liga w Siatkówkę Kobiet

1.    Dominika Hemka
2.    Aleksandra Koprowska
3.    Katarzyna Pabjan
4.    Dominika Krzeszewska
5.    Nikola Gorąca
opiekun: p. Sylwester Jasiński

•    II miejsce w Wojewódzkim Noworocznym Turnieju w Siatkówkę Kobiet o Puchar Burmistrza Głowna

1.    Dominika Hemka
2.    Aleksandra Koprowska
3.    Katarzyna Pabjan
4.    Dominika Krzeszewska
opiekun: p. Sylwester Jasiński

 

•    II miejsce w finale wojewódzkim – Orlikowa Liga Mistrzyń  siatkówkę kobiet

1.    Dominika Hemka
2.    Aleksandra Koprowska
3.    Katarzyna Pabjan
4.    Dominika Krzeszewska
5.    Otylia Strajch
6.    Karolina Miśkiewicz
7.    Nikola Gorąca
8.    Weronika Wilk
9.    Aleksandra Dębska
10.    Maja Roza
opiekun: p. Sylwester Jasiński


•    I miejsce w półfinale wojewódzkim i I miejsce w finale wojewódzkim (awans            do finałów wojewódzkich) – Orlikowa Liga Mistrzyń w siatkówkę kobiet

1.    Dominika Hemka
2.    Aleksandra Koprowska
3.    Katarzyna Pabjan
4.    Natalia Lipiec
5.    Otylia Strajch
6.    Nikola Gorąca
7.    Karolina Miśkiewicz
8.    Aleksandra Kuczkowska
9.    Adrianna Rożniata
10.    Alicja Nita
11.    Weronika Wilk
12.    Zuzanna Janicka   SP Nr 2
opiekun: p. Sylwester Jasiński


SIATKÓWKA PLAŻOWA
   

•    I miejsce w województwie w festiwalu MIKSTÓW w siatkówkę plażową

1.    Dominika Hemka
2.    Jarosław Nowakowski

opiekun: p. Sylwester Jasiński


•     II miejsce w mistrzostwach powiatu, II miejsce w rejonie  w siatkówkę plażową dziewcząt i I miejsce w finale wojewódzkim - GIMNAZJADA 2014 oraz VI miejsce w finale Mistrzostw Polski

1.    Dominika Hemka
2.    Aleksandra Koprowska

opiekun: p. Sylwester Jasiński

 

PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT


•     II miejsce w powiecie

1.    Patrycja Antczak
2.    Agata Czuba
3.    Wiktoria Kłos
4.    Wiktoria Krzeszewska
5.    Zuzanna Kwiatkowska
6.    Martyna Leszczyńska
7.    Katarzyna Lis
8.    Daria Owczarek
9.    Amelia Pintera
10.    Natalia Zaręba
11.    Weronika Lewandowska
12.    Mariola Szubert
13.    Małgorzata Czuba

opiekun: p. Bogusława Mikołajczyk

 

KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW

 

•     II miejsce w powiecie  w koszykówce chłopców – GIMNAZJADA 2014

1.    Adrian Kowalczyk
2.    Piotr Juszczak
3.    Kacper Rożniata
4.    Hubert Sałek
5.    Jakub Kowalski
6.    Patryk Połynkin
7.    Mateusz Mazurkiewicz
8.    Oskar Koprowski

opiekun: p. Marcin Moszczyński

 

SIATKÓWKA PLAŻOWA CHŁOPCÓW – GIMNAZJADA 20124


•     I miejsce w powiecie, I miejsce w rejonie, III miejsce w finale wojewódzkim

1.    Jarosław Nowakowski
2.    Damian Krysztofczyk

opiekun: p. Marcin Moszczyński

SIATKÓWKA CHŁOPCÓW

•     I miejsce w powiecie, I miejsce w rejonie, V w finale wojewódzkim                           w siatkówce chłopców – GIMNAZJADA 2014

1.    Marcin Redzisz
2.    Cezary Markus
3.    Jarosław Nowakowski
4.    Damian Krysztofczyk
5.    Dominik Miśkiewicz
6.    Szymon Kuciński
7.    Dominik Kapusta
8.    Oskar Koprowski
9.    Jan Cieślak
10.    Wojciech Kukieła
11.    Sebastian Kujawiak
opiekun: p. Marcin Moszczyński

•    I miejsce w powiecie, V miejsce w półfinale wojewódzkim i III miejsce w finale wojewódzkim – Orlikowa Liga Mistrzów w siatkówce chłopców 2014/2015

1.    Marcin Redzisz
2.    Cezary Markus
3.    Jarosław Nowakowski
4.    Damian Krysztofczyk
5.    Dominik Miśkiewicz
6.    Szymon Kuciński
7.    Dominik Kapusta
8.    Oskar Koprowski
opiekun: p. Marcin Moszczyński

•    II miejsce w województwie – Orlikowa Liga Siatkówki Chłopców

1.    Marcin Redzisz
2.    Cezary Markus
3.    Jarosław Nowakowski
4.    Damian Krysztofczyk
5.    Dominik Miśkiewicz
6.    Szymon Kuciński
7.    Dominik Kapusta
8.    Oskar Koprowski
opiekun: p. Marcin Moszczyński


5.    ZESPÓŁ SZKÓŁ LICEALNO - GIMNAZJALNYCH

PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW

•        I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zgierskiego w Piłce Koszykowej Chłopców, II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Koszykowej Chłopców


SPORTOWE GIMNAZJUM POWIATOWE NR 2

1.    Bartłomiej Łysio
2.    Bartosz Kurzawski
3.    Alan Kacperski
4.    Maciej Grzelak
5.    Kacper Kukieła
6.    Mateusz Bancerowski
7.    Hubert Antczak
8.    Hubert Gajda

opiekun: p. Bartłomiej Pakowski

 

•    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zgierskiego w Piłce Koszykowej Chłopców, II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Koszykowej Chłopców


LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

1.    Patryk Kacperski
2.    Szymon Latosiewicz
3.    Jakub Rybka
4.    Jan Gabrielczyk
5.    Kacper Staszewski
6.    Adrian Zieliński
7.    Mateusz Dąbrowski
8.    Kacper Arkitek
9.    Michał Okrasa
10.    Eryk Sadowski
11.    Krystian Ledzion

opiekun: p. Bartłomiej Pakowski

 

6.    ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1


•        I miejsce w Mistrzostwach (Głowna) w tenisie stołowym


1.    Jakub Kapusta
2.    Albert Krawczyk
3.    Justyna Staroń

opiekun: p. Sławomir Stopczyński

 

7.    PUBLICZNE KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE


PIŁKA PLAŻOWA – SIATKÓWKA

•        II miejsce w finale powiatowym

I miejsce w finale rejonowym

VII – VIII miejsce w finale wojewódzkim


1.    Hubert Szadkowski
2.    Piotr Kosielski

opiekun: p. Marcin Moszczyński

 

Galeria

Dane kontaktowe

 

Urząd Miejski w Głownie
ul. Młynarska 15
95-015 Głowno
Tel. (48) 42 719 11 51
Fax. (48) 42 719 11 51
e-mail: sekretariat_um@glowno.pl

Skrzynka podawcza na ePuap
/UMGlowno/Skrytka

Konto dochodów Budżetu Miasta Głowna
69 8787 0000 0024 6899 2000 0008
 

 

Godziny otwarcia

 

pon - piąt: 08:00 - 16:00

Godziny pracy kasy Urzędu

pon - piąt: 08:00 - 15:00

 

Dojazd

Lokalizacja gminy Głowno na mapie Polski
do góry

Stopka

Urząd Miasta w Głownie 2017. Creative Commons - CC BY 3.0
Licznik odwiedzin: 3647

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.